Autor Zpráva
lopik007
Profil
Co je dle Vás lepší BBCode nebo HTML?
Protože řeším jeden problém, a to ten, že teď používám BBCode, ale kdybych chtěl TinyMCE editor, tak musím používat HTML, sice jsem slyšel, že se dá udělat TinyMCE i s BBCode, ale nevím jak, nikdy jsem ještě neměnil TinyMCE aby byl pro BBCode.
johnl
Profil
lopik007:
Trošku jsem tě nepochopil, ale předpokládám že myslíš jestli je lepší používat [b] nebo <b> - moje odpověď je, je to jedno ve výsledku se to [b] stejně musí změnit na <b> aby se to uživateli zobrazilo tučně ;-)
Nox
Profil
Účel co má BBCode splňuje i použití strip_tags s nepovinným parametrem, takže pro BBCode objektivně nevidím důvod
Str4wberry
Profil
Nox: BB kód má oproti HTML formátování tu výhodu, že lze snáze zapsat HTML kód.
lopik007
Profil
Jenže dalším problémém, je to, že v TinyMCE editoru není funkce pro vkládání highslide. A věřte tomu nebo ne, nebavilo by mě pořád dokola dopisovat kousky kódu v HTML okénku.
Joker
Profil
lopik007:
sice jsem slyšel, že se dá udělat TinyMCE i s BBCode, ale nevím jak, nikdy jsem ještě neměnil TinyMCE aby byl pro BBCode.
Mělo by stačit použít plugin bbcode

dalším problémém, je to, že v TinyMCE editoru není funkce pro vkládání highslide
Dá se doprogramovat vlastní tlačítko nebo plugin a pak se dá vložit prakticky cokoliv.
lopik007
Profil
Joker:
No jo, jenže jak doprogramovat takové tlačítko pro TinyMCE mi asi nikdo neřeknete.

S tím pluginem to vím, ale nevěděl jsem, že by stačilo jen do plugins napsat bbcode
Kcko
Profil
lopik007:
My ne, ale vím kde Ti to řeknou => http://wiki.moxiecode.com/index.php/TinyMCE:Creating_Plugin

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0