Autor Zpráva
Zarkan
Profil *
Zdravim,
mám menší problem s hoverm na svých stránkách. Nechci semka psát cely zdrojový kód menu takže odkaz je tady. No a jedná se mě o to, že hover se mě zobrazuje pouze tam kde je přímo odkaz, ale už né tam, kde jsou ještě podsložky.
Tak kdyby někdo poradil co mám ve zdrojaku smazat, dopsat,přepsat. Tak bych se nezlobil, předem díky moc
panther
Profil
Zarkan:
proč máš menu jako definiční seznam, probůh? Když jsme u toho, viděl jsi to tvoje menu (jestli se to tak dá nazývat) ve FF, resp. jinde než v IE?
Zarkan
Profil *
panther:
Pač nevím jak jinak bych to dělal ... už jsem to opravil ... napsal jsem tam něco jen jako přiklad, a vypadalo to blbě jen kvuli to mu že to bylo dlouhy, ale o to mě teď, spíš bych potřeboval poradit jak to spravit, aby to makalo jak ma ikdyž jsou pod tím podsložky ....
panther
Profil
Zarkan:
styluješ hover na dt a:hover, ta prostřední položka žádný odkaz nemá, musel bys použít dt:hover (nebude fungovat v IE6).

Pač nevím jak jinak bych to dělal
pomocí <menu>?
Zarkan
Profil *
panther:
Takže bud bude fungovat jen a:hover a nebo dt:hover ale obě zároveň ne?
panther
Profil
Zarkan:
Takže bud bude fungovat jen a:hover a nebo dt:hover ale obě zároveň ne?
může fungovat všechno, záleží na stylech, jak je napíšeš. Jen IE6 neumí :hover jinde než na odkazech, za pomoci JS ho to můžeš naučit.
Zarkan
Profil *
panther:
A co přesně tam mám napsat?
panther
Profil
Zarkan:
zkus přemýšlet, nehledě na to, že jsem ti to už jednou psal.
Zarkan
Profil *
Mohl by mi někdo prosím poradít co mám do zdrojáku dopsat?
Zarkan
Profil *
Nikdo neví?
David1256
Profil
Koukni se sem na zdroják myslím, že to je to menu, co potřebuješ udělat.
Zarkan
Profil *
Už jsem to asi vyřešil ...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0