Autor Zpráva
Tolike
Profil
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli existuje nějaké řešení kromě iframu, kdy bude přehrávač pracovat bez přestávek po té co odejdeme ze stránky kde byl spuštěn (př. z Home do Galerie)
www.chlupatata.wu.cz - vpravo nahoře.

Pokud už toto téma někdo zakládal, předem se omlouval - bohužel jsem ho nenašel.
Děkuji za reakci.
David1256
Profil
Jde to udělat ajaxloaderem, ten zabezbečí, že se po kliknutí na odkaz změní jen část stránky respektive jeden div. V tvém případě by se po kliknutí na HOME nebo GALERIE měnil jen ten div vpravo, ve kterém se zobrazuje obsah položek z menu. Z toho plyne, že zbytek stránky bude pořád stejný a přehrávač bude moci plynule hrát i při prohlížení jiných odkazů.
Jenže ještě nevím, jak to přesně používat. Už jsem si sem dával dotaz do diskuse, ale ještě nebyl zodpovězen, ale vím, že to funguje už jsem to viděl na jednom webu.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Tolike:
existuje nějaké řešení kromě iframu, kdy bude přehrávač pracovat bez přestávek po té co odejdeme ze stránky
Ne.

(př. z Home do Galerie)
Proč nazýváš úvodní stránku anglicky? Mimochodem, v Exploreru 7 se ti ukazuje menu na špatném místě, protože ho absolutně pozicuješ a nezadáváš vodorovnou souřadnici.


Reaguji na Davida1256:
Jde to udělat ajaxloaderem
Při použití AJAXu se v podstatě také neodchází ze stránky. Má část nevýhod společnou s <iframe>m.
David1256
Profil
Chamurappi:
Nemohl bys mi teda prosím odpovědět na ten můj dotaz ohledně Ajaxloaderu?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0