Autor Zpráva
Zuben45
Profil
Dobrý den, potřeboval bych udělat časovač, který by ukazova odpočet a po odpočtu by zaslat udaje do database. Přemýšlel jsem o tom a asi by to šlo přes AJAX, ale s tím nemám zkušenosti :(
gogy27
Profil
Zuben45:
http://www.hashemian.com/tools/javascript-countdown.htm

toto mi pomohlo...mozno to pomoze aj tebe
Zuben45
Profil
díky, docela dobré, jen jse měl na mysli, že by to ukaovalo aktuální serverový čas(neměnil by se podle změny času u uživatele) a čas ve kterém uživatel kliknul na odkaz, tak by se uložila do proměné, pak by se přičetla moje hodnota(př 5minut) a pak už jen kontroloval jestli už uplynula doba od kliknutí.
blaaablaaa
Profil
Zuben45:
serverovy cas si do js predej treba pomoci php ... zbytek uz (podle toho, cos napsal) vis jak dopsat
Zuben45
Profil
jo, zapoměl jsem dodat, potřeboval bych to aby tam nebyl u toho uživatel, prostě aby si to sám server udělal to se se po tom čase stane
Nox
Profil
mohl bys to [#5] nějak upřesnit? moc mi není jasné co potřebuješ
Zuben45
Profil
mam kod vsechno.php , tam se vypisou vsechny vsechny data z urcite tabulky, pak jsou tam podminky na cas kdy se maji upravit (pricist naka hodnota 20), kdyz jsem na te strance tak se vsechny tabulky upravy, ale kdyz ne tak se nic nestane a já bych potřeboval aby se to pricitalo samo bez toho aby tam někdo musel být.

EDIT: Vyřešeno, naštěstí mám na webhosting povolený cron, tak jsem tu udělal přes něj :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0