Autor Zpráva
Shena
Profil *
Dobrý den,
není tu prosím někdo, kdo má zkušenost nebo alespoň ví jak udělat obrázek, na který by se dalo kliknout a on by zmizel (popř. to nějak obejít aby se na něj nedalo kliknout) dokud neuplyne určitá doba, dejme tomu hodina, načež by se na něj dalo kliknout či by se objevil znovu? Už nějakou dobu se snažím "spatlat" script nebo cokoli co by takto fungovalo, ale pokaždé je tam nějaký zádrhel.

Ideální by bylo, kdyby mohl základní obrázek fungovat nějak takto:

<*img border="0" onClick="alert('...')" src="neco.png" width="..." hight="..." title="..." *> (nebo .jpg, .bmp atd)

a po kliknutí na tento obrázek aby se zahájil nějaký odpočet (radši skrytý) a znovu šlo na něj kliknout až po nějaké době. Nevím, jestli se to nebude s nějakou funkcí v obrázku tlouct, je možné že proto se mi to nevede. Můžete někdo poradit?
Bubák
Profil
Pár více nebo méně komplikobaných řešení mne napadá. Záleží na zom, k žmu to má sloužit a nakolik je nutné, aby takovou překážku kdejaký jouda nepřekonal, třebas bypnutím JS nebo smazáním cookies.
Shena
Profil *
Je to pouze taková "sranda", zábava pro pár lidí ve volném čase na internetu, a nemusí to být nějak zabezpečené, protože to stejnak nebude nic kvůly čemu by to někdo potřeboval překonat. Bude stačit něco úplně jednoduchého :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0