Autor Zpráva
Tori
Profil
Zdravím přítomné.
Poradili byste, prosím, jaké jsou možnosti vyhledávání ve statických html stránkách, když jsem offline? Jestli je lepší použít standardní funkce oper.systému pro hledání řetězce v souboru/-ech, nebo nějakou utilitu (čili asi totéž, ale hezčí GUI), anebo to jde i nějak jinak? Díky moc za názor.
panther
Profil
Tori:
obyčejné Windowsí vyhledávání nestačí? Budou to umět i jiné programy (např. PSPad má taky podobnou funkci zabudovanou), ale výsledek bude vždy stejný - seznam nalezených soubory obsahujících daný řetězec.
Tori
Profil
panther:
asi by stačilo. Šlo by o prohledávání archivu webu (třeba jako je ke stažení JPW), takže bych ráda, aby se ten vyhledávač dal i vzhledově trochu přizpůsobit tomu webu. Ale windowsí vyhledávání bude asi nejrychlejší, že?
panther
Profil
Tori:
Ale windowsí vyhledávání bude asi nejrychlejší, že?
těžko říct, musíš zkusit (moc ho nepoužívám).

takže bych ráda, aby se ten vyhledávač dal i vzhledově trochu přizpůsobit tomu webu.
tuhle poznámku jsem moc nepochopil. Jak přizpůsobit? Proč?
Mastodont
Profil
Doporučil bych program Copernic Desktop Search.
Tori
Profil
panther:
....vzhledově trochu přizpůsobit tomu webu
Pokud by uživatel, který si stáhne archív, měl server na localhostu anebo byl aspoň online, tak napíšu vyhledávání v php nebo formulář v archivu pošle dotaz na web na netu = obě verze budou součástí vzhledu stránky.
Pokud bude uživ. offline a bude chtít něco najít (což by byl nejčastější způsob využití toho archivu), chtěla bych, aby to okno s vyhledáváním mohlo mít třeba někde logo nebo používat barvy z toho webu. Aby se prostě odlišilo běžné prohledávání souborů na disku od prohledávání tohoto archivu.

(o tom projektu vizte zde)

Mastodont:
Díky za tip, Copernic vypadá dost dobře.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0