Autor Zpráva
Tomyč
Profil *
Zdravím,
potřeboval bych poradit s plupload. Nedaří se mi nahrát žádný soubor. V balíku staženém z plupload.com jsou dema stránek, ale ani toto nefunguje. Všechno se tváří v pořádku. Vyberu soubory k odeslání, kliknu na start. Soubory se začnou po jednom odesílat. Když se odešle poslední kliknu na uplod a vypíše se stránka s názvy nahraných souborů, dočasnými názvy a počet nahraných souborů. Soubory ale nikde nejsou. Pochopil jsem to tak, že se má v adresáři plupload vytvořit temp do kterého se soubory nakopírují. Ani tento adresář se však nevytvoří. Neobjení se ani žádné chybové hlášení. Se javascriptem nemám moc zkušenosti. Myslel jsem že plupload zakomponuju do stránek podobně jako třeba litebox, který jsem zprovoznil bez problémů. Potřeboval bych jen aby se soubory pomocí pluploadu (třeba HTML5) odeslaly na server a uložily do nějaké složky kterou definuju. Nahrané soubory už si pak přejmenuju a přesunu kam patří. Předem děkuju za každou radu.
blaaablaaa
Profil
Tomyč:
Soubory si musis ulozit napr. v PHP.
Tomyč
Profil *
Soubory ukládá soubor upload.php který je už obsažen v souboru knihoven. Ale i tak děkuju za navedení. Už to funguje. Problém byl v tom, že v upload.php je složka nastavena
$targetDir = ini_get("upload_tmp_dir") . DIRECTORY_SEPARATOR . "plupload";
Já ale v php.ini nemám nastaven upload_tmp_dir takže se to nahrávalo do nějakého výchozího tempu systému. Změnil jsem adresář na svůj a soubory tam jsou :-) Ještě není vyhráno, ale teď už mám větší šanci na zprovoznění. Zatím děkuju

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0