Autor Zpráva
Leomato
Profil
Mohol by mi niekto pomôcť z ajaxom ako mám spraviť výpis napr. panelov a tam tlacitko zmazať....hej a po kliknutí na neho sa stránka neobnový ale panel doslova"zmizne"
Keeehi
Profil
Na to není potřeba ajax.
<a href="#" onclick="document.getElementById('id_toho_miziciho_panelu').style.display='none';return false;">Zavřít</a>
Leomato
Profil
"Refresh mazania cez PHP" ten nazov hovori za vsetko... ja to nechcemlen skryť ale aj vymazať cez php zz databaze
Keeehi
Profil
Leomato:
Z textu příspěvku jsem to pochopil jinak. Vyskytují se tu lidé kteří prostě nevědí jak něco lehce udělat a vymýšlejí hodně krkolomná řešení. Omluvám se, ale myslel jsem, že je to i váš případ.

Ajaxem zavoláte např. script smaz.php?panel=2. V tom scriptu bude něco takového:
mysql_query("DELETE FOM tabulka WHERE id_panelu=$_GET[panel];");
Samozřejmě je to potřeba zabezpečit (ověřit, že daný uživatel má k mazání práva, + další ochrany)

Na té stránce ten panel jen skryjete (to by mohlo stačit), nebo třeba ho vymazat takto: document.getElementById('id_toho_miziciho_panelu').innerHTML='';

Pokud potřebujete pomoct s ajaxem, může vám pomoci třeba http://citron.blueboard.cz/clanek-270-univerzalni-funkce-pro-ajax.html
Leomato
Profil
jo ja mysel to tak že aj aj aj
mysql_query("DELETE FOM tabulka WHERE id_panelu=$_GET[panel];");
aj
document.getElementById('id_toho_miziciho_panelu').style.display='none';return false;
tj., AJAX mazanie panelu..
Keeehi
Profil
Leomato:
Tak teď už vám vůbec nerozumím. Jste už spokojen, nebo chcete ještě pořád s něčím pomoct?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0