Autor Zpráva
holls
Profil *
Zdravím,
přes FTP jsem si nahrál web, celý systém tvořen na míru, bohužel mi stále prohlížeč Google Chrome píše Tato stránka obsahuje smyčku přesměrování.

V čem je chyba?

Děkuji
Matess
Profil *
holls:
Nějaký program se stále opakuje dokola...
V čem je chyba nevíme. Někde ve ZK.
holls
Profil *
vím, že se něco opakuje, bohužel jsem nepřišel na to co :-)
panther
Profil
holls:
bohužel jsem nepřišel na to co
...a my na to máme přijít, že? Jdu leštit věšteckou kouli, třeba mi pomůže.
holls
Profil *
tak sem to nemyslel, jen sem se chtěl zeptat zkušenějších, jestli se s tím nesetkali....
Nox
Profil
.htaccess nebo nějaké přesměrování ve skriptu to nejspíš cyklí
mckay
Profil
Hledej, kde tam máš "header();" v tom souboru který ti píše, že přesměrovává… to by mohla být jedna příčina, když to špatně napíšeš, bude se to cyklit. Jinak ještě, jak říkal Nox, prozkoumej .htaccess :).
holls
Profil *
díky za rady, bohužel mi to nepíše přímo chybu v daném souboru, pouze se zobrazí hláška, Tato stránka obsahuje smyčku přesměrování - stránka se tudíž ani nenačte.
.htaccess jsem prošel, je v pořádku všechny soubory by také měli být...

jdu to zkontrolovat znovu.
Keeehi
Profil
holls:
bohužel mi to nepíše přímo chybu v daném souboru
Syntaktická chyba tam totiž není, proto to žádnou nevypisuje. Hledej "header()" v tom souboru, který se snažíš zobrazit (popř. v includovaných souborech).
holls
Profil *
"header()" jsem našel, je tam ale kvůli přesměrování při vykonání nějaké operace, url/uvod/logout/ atd. na předešlém hostingu to fungovalo tedka jsem u ******* a nic...
Davex
Profil
Na jiném hostingu může být jiná výchozí konfigurace PHP a tvůj skript nepočítá s jiným nastavením. Zkus zakomentovat funkci header() a pokud to pomůže, tak může být problém v podmínce, při jejímž splnění má k přesměrování dojít.
holls
Profil *
tak jsem zakomentoval a objevila se bílá obrazovka, ale pokrok je ten, že i s faviconem :-) tak hledám chybu někde jinde...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0