Autor Zpráva
jakub89
Profil *
Zdravim,
mam wordpress a potreboval by som upravit jeden plugin, ktorym je mozne clanok zdielat na FB. Ide o to, ze pri odkliknuti "zdielat" sa zobrazi ukazka toho co chce uzivatel zdielat. Zobrazuju sa tam vsak aj ine obrazky zo stranky okrem obrazka, ktory je priradeny clanku. Chapete co myslim? Da sa to nejak osetrit? Dakujem.

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
jakub89
Profil *
OK, tak ešte raz.
Mám na blogu tlačidlo "zdieľať na facebooku". Akýkoľvek článok sa dá jedným kliklnutím zverejniť v profile užívateľa facebooku. Ak niekto chce niečo zdieľať, klikne na tlačidlo a ukáže sa mu náhľad článku + obrázok k článku. Ja mám problém s tým, že v tom náhľade sa okrem obrázka článku, zobrazujú aj iné obrázky,ktoré sú na tom blogu no sú to len prvky šablóny blogu a s článkom nemajú nič spoločné. Potreboval by som, aby v tom náhľade bol len obrázok článku.
Joker
Profil
jakub89:
A proč je to problém?
Facebook umožňuje kromě toho hlavního obrázku listovat i dalšími obrázky na stránce, to je vlastnost.
jakub89
Profil *
Nie je to tak veľký problém, len sa mi nepáči, že sa tam zobrazí ako hlavný obrázok napríklad tlačidlo subscribe, alebo reklamné bannery a obrázky, ktoré sú súčasťou šablóny. Nejde o nič závažné, len som chcel vedieť či je možné spraviť to tak, aby v náhľade zdieľania neboli.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0