Autor Zpráva
Elektrik
Profil *
Ahoj,

prosím o radu jak bych co nejsnáze (ideálně nějaký template) vytvořil login do své stránky. Nebyla by nutná registrace, stačil by jen jeden pass a user, ale nebylo snadné login obejít. Nalezl jsem nějaké templaty viz ( http://designersdigest.co/archive/modern-login-form/ nebo http://www.design3edge.com/2010/06/16/sleek-modern-login-form/, ale nevím jak to rozchodit. Nenašel jsem nic, kde by bylo možné heslo editovat. Jednoduchý flash login zvládnu, ale je snadno obelstilný. Máte nějaké tipy či zkušenosti?

Díky a prima den

M.
panther
Profil
Elektrik:
tohle jsou jen HTML/CSS šablony. Aby to fungovalo, potřebuješ ještě zpracování výstupu z formuláře v PHP, to tam asi přilinkované ke stažení nebude (možná se pletu, nezkoušel jsem to stáhnout).

O přihlašování se tu psalo dost, nemyslím si, že bych to měl opakovat znovu. Nic nového bych stejně nepřidal :-)

Jednoduchý flash login zvládnu, ale je snadno obelstilný.
co myslíš tou obelstitelností? Ať tam flash bude nebo nebude, potřebuješ aplikaci zabezpečit proti útoku a nerozdávat heslo. Pak se tam nikdo nedostane.
Elektrik
Profil *
Flash > Udělat si jednoduchý skript, kde je heslo a user pevně dáno do swf souboru, ale ten je možné stáhnout a pak dekompilovat a do kódu se podívat.
kelvin
Profil
Elektrik:
A máš nějaký web s redakčním systémem/administrací, nebo chceš něco takého mít, nebo proč řešíš login?
Elektrik
Profil *
Ne, založil jsem si svůj hosting na banánu a chtěl bych tam mít grafické datové uložiště, ovšem zabezpečené proti vstupu ostatních, ale přístupné i pro ty, kteří budou mít pass.
panther
Profil
Elektrik:
v tom případě se podívej na podmínky v PHP (if-else), porovnej zadané vstupní údaje s konstantním jménem a heslem. Pokud se údaje budou shodovat, vytvoř si sessionu ($_SESSION), přesměruj (header) na zabezpečený obsah (tam bude podmínka, zda sesssiona existuje. Pokud neexistuje, přesměruj zpět na přihlašovací stránku).

Tolik teorie, teď je to na tobě.
Elektrik
Profil *
panther > Díky, zkusím to nějak rozchodit s naším flashařem nebo pobrouzdám po nějakém adekvátním redakčním systému. Díky za tipy.

Elek.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0