Autor Zpráva
VFiser
Profil
Zdravím,

mam takový problém, kóduji si blog ( www.blog.vfiser.cz (nespouštět v IE !) ) a potřeboval bych poradit, jak mam to šedé pod logem tak bych to potřeboval mít přes celý monitor, i tu lištičku úplně nahoře. Mockrát děkuji za pomoc.
Kajman_
Profil *
Neomezujte body na 855px, ale jen to, co chcete úzké.
VFiser
Profil
Děkuji ale koukejte, v divu který má menu a obsah v sobe šířku mám, v body již ne a je to celé na levo :(
LosFilipos
Profil
Problém je, že div #celyBlog má nastavenou position:absolute;
Nastav position: relative, nebo žádnou a obsah se vycentruje.
Akorát budeš muset upravit atribut top...
VFiser
Profil
Tak jsem udělal jak jste napsal, ale pod tím obsahem se mi vytvořila nějaká "díra" prosím nevíte jak s tím pryč ? :) Jsem rád že jste pomohli, už jen tento problém a bude to pode mích představ. Moc všem děkuji.
LosFilipos
Profil
Koukal jsem do kódu a máš tam přeházená konce divů. Projeď si kód a zkontroluj všechny divy, zda končí kde mají. Třeba na konci indexu máš dva konce divů, které nemají začátek. Neříkám, že problém je v nich, ale bude to s tím souviset.
panther
Profil
VFiser:
ale pod tím obsahem se mi vytvořila nějaká "díra"
...a má 259px. Hádej proč.
VFiser
Profil
No protože tam mam top: -259px ale zase když tam dam bottom (a vyndám - ) tak to je to stejné, nevíte prosím jak to vyřešit ?
Davex
Profil
Možná někdo ví, ale do té díry teď někdo parkuje, takže musíš hledat jinou.
VFiser
Profil
To nechápu .... ?
Davex
Profil
Nevím jak jiní, ale já na adrese http://www.blog.vfiser.cz/ vidím buď něco o parkování u Gigaserveru nebo "Connection to 88.208.119.60 failed".
VFiser
Profil
Promiňte to byl nějaký výpadek asi (mam hosting i doménu u gigaserver.cz) už mně to funguje :) Byl bych rád kdyby jste mi poradily, mockrát díky :)
panther
Profil
VFiser:
když tam dam bottom (a vyndám - ) tak to je to stejné, nevíte prosím jak to vyřešit ?
začni tím, že ze stránky vyhážeš všechno pozicování. Pak se můžeme bavit dál.

To tvoje pozicování, s kterým vůbec neumíš zacházet a ke všemu ho ani nepotřebuješ, je jen vytloukání klínu klínem, kterého se já nehodlám účastnit ani v něm hledat chyby.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0