Autor Zpráva
xarox
Profil
Ahoj,

tak se poprvé pokouším předělat mé stránky plně do CSS, ale mám tady už jen pár malých problémů:

Potřebuju aby mé stránky vypadali a přesně stejně fungovali v IE a Opeře -jdou jen dobře ve Firexfoxu.

V IE nevým proč jsou tlačítka odsazeny od levého okraje a taky proč není aktivní celé tlačítko (jako ve Forefoxu a v Opeře), ale je aktivní pouze text.

Jak v IE tak i v Opeře nevím proč se mi ty obrázky, po najetí myši na tlačítko, schovávají za IFRAME.

Stránky jsou zde http://www.masozraverostliny.com/1024x768/index1.htm

Díky za pomoc
peta
Profil *
xarox
"nevým"
?

"V IE nevým proč jsou tlačítka odsazeny od levého okraje"
To je mylka, zhora jsou posunuty o radek mene. asi to treba poresit hackem _padding-top:55px , zrejme ti tam v Ie nezobrazil nejaky margin zhora.

"proč není aktivní celé tlačítko"
display:block; width:100%;
FF si tam da automaticky 100%, IE nikoliv

"Jak v IE tak i v Opeře nevím proč se mi ty obrázky, po najetí myši na tlačítko, schovávají za IFRAME"
To mozna poresi position:absolute;z-index:50;
, framu nebo bloku, kde je frame das z-index mensi (treba z-index:10) a treba position:relative
xarox
Profil
Hups i překlep se sem vejde "nevým" :).

Jinak to s tím display:block ; width: 100% pomohlo na to srovnání tlačítek v IE do leva, bohužel ne však na to celé tlačítko.

Jinak s tím z-indexem jsem to už zkoušel, ale nic nefunguje, pořád je to schovaný za IFRAME.

Tak zatím díky
xarox
Profil
Jo tak IFRAMU jsem nastavi z-index -10 a v IE to funguje - už to nejde pouze jenom v Opeře a v tý nevim co mám nastavit.
xarox
Profil
Tak jsem zrušil IFRAME, ale ještě mi pořád nejde zřušit průhlednost obrázků v IE - zkusil jsem snad všechno.

A ještě nevíte náhodou někdo, jak vyladit rámeček okolo zobrazovaných obrázků - ve Firefoxu a v Opeře je blbý ohraničení.

Díky

http://www.masozraverostliny.com/1024x768/index1.htm
xarox
Profil
Tak už mě napadlo poslední řešení: přehodil jsem text před pozicované odkazy a funguje to.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0