Autor Zpráva
Urbik
Profil *
Dobrý den,
před chvilkou jsem na server uploadoval soubor, který přepsal původní soubor. To byla chyba, protože jsem přemazal novější soubor starším a teď mi nefunguje polovina aplikace. Neznáte nějaký způsob, jak se k přepsanému souboru dostat? Používám FF, ještě jsem ho ani nezavřel. V Disk cache device mám bohužel už tu špatnou verzi.

Soubor naštěstí existuje v záloze na serveru, jelikož ale používám freehosting, tak po mně chtějí 100kč. Rád je zaplatím, zajímalo by mě ale, jestli to není zbytečné.

Děkuji za pomoc.
Urbik
Petr ZZZ
Profil
Zkus si stránku vygůglit a podívej se, zda ti google nabídne něco jako in cache. Tam by při troše štěstí mohla být starší verze. Nebo se podívej do keše tvého prohlížeče - pokud jsi byl na stránce krátce před vymazáním, mohlo by to tam být.
Urbik
Profil *
Google nepomohl, na stránce jsem byl PO vymazání, takže v cache je nová, hnusná verze...
Keeehi
Profil
Urbik:
Vím že to Váš problém neřeší, ale Vy nemáte nikde uloženou tu novou verzi? Jak se Vám to povedlo?
Pokud budete mít velké ale opravdu velké štěstí, tak se třeba najdete na http://www.archive.org/
Bubák
Profil
Nepoužíváš aspoň občas i jiné prohlížeče? Pokud ano, je možné, že v keši bude tebou žádaná verze.
Urbik
Profil *
Keeehi:
Používám PSPad a soubory měním přímo na hostingu a zálohu jsem si občas dělal na počítač. Stačilo jenom uploadnout soubor z počítače na hosting, chytré, že?

Bubák:
Dobrej nápad, bohužel k ničemu...
kelvin
Profil
Urbik:
PsPad si dělá zálohu pod c:\documents and settings(nebo tak nějak, nebo na vista/7 pod user, nevím přesně)\jmenouzivatele\local settings\temp\pspad. Tam jsou jednotlivá ftp jako složky, tu cestu ber ale s rezervou....

Ale asi i tam to máš přepsané...
panther
Profil
kelvin:
pokud ten soubor v PSPadu uložil, v Tempu s největší pravděpodobností nebude.

Urbik:
tady aspoň vidíš, že se vyplatí mít zálohy čehokoliv, i souborů, které na FTP přepisuješ, alespoň dočasně, než změnu otestuješ. Za hloupost (nepozornost atd.) se platí. Tady je to jen stovka, ale podobný omyl by tě mohl stát mnohem víc.
Joan
Profil
panther
"vidíš, že se vyplatí mít zálohy čehokoliv..."
Do posledního puntíku potvrzuji, že je to pravda pravdoucí a hlavně převelice žádoucí: dnes jsem musela odvézt do servisu svůj netbok Acer (s obsahem celé své více než roční webové tvořivosti) , protože jsem se zničehonic ani po asi osmi pokusech nedostala dál než na Plochu, mnohdy se to kouslo už po zadání hesla a nezbylo než vytáhnout přívodní šňůru. Takže ani šance zálohovat, naštěstí jsem to dělala průběžně. Takže i takovýto prů*er Tě může kdykoliv potkat...
Keeehi
Profil
Joan:
Nezkoušela si na jiném počítači stáhnout nějaké live CD s linuxem, a z něj nabootovat? Takto by ses měla dostat ke svým datům a moct si je zálohovat ještě před odvezením do servisu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0