Autor Zpráva
burousek
Profil
Ahojky zdravím všechny,potřeboval bych poradit jak do frontpage dostanu prezentaci udělanou v powerpointu a jestli jo ,jestli je možné aby se přehrávala sama tak jako v powerpintu,nebo jestli musím ručně překlikávat na další stránku.Děkuji předem za každou radu.
Keeehi
Profil
burousek:
jak do frontpage dostanu prezentaci udělanou v powerpointu
V powerpointu můžete prezentaci uložit jako webovou stránku (uložit jako …). Výsledek však bývá většinou nevalný.
Velda
Profil
Keeehi:
http://blogs.office.com/b/office_blog/archive/2010/09/23/how-to-embed-a-powerpoint-presentation-on-a-web-page.aspx tady je návod na vložení PowerPointové prezentace do stránky, pokud ji máš uloženou na Windows Live SkyDrive
jinak můžeš zkusit najít nějaký program, který ti tu prezentaci převede na Silverlight
burousek
Profil
díky za pomoc,už jsem myslel že s tím nehnu,zkoušel jsem to podle Keeehi,ale není to ono,takže to zkusím podle Velda,ještě jednou díky a snad se to podaří
Keeehi
Profil
burousek:
ale není to ono
Ono to ani nějak nemůže být ono, neboť powerpioint není software určen k tvoru webů.
burousek
Profil
no to vím,ale jak jinak udělat prezentaci,aniž bych musel překlikávat obrázky,takhle kliknu na prezentaci a ona se sama přehraje,problem asi ještě bude s hudbou která mi hraje na pozadí,nebo máš nějaký jiný nápad v čem tu prezentaci vytvořit?já potřebuju aby když někdo klikne na tlačítko Prezentace,tak aby se mu přehrála .
Keeehi
Profil
burousek:
ale jak jinak udělat prezentaci
Nech si to udělat od někoho, kdo tomu rozumí. Nějakou firmou, která se zabývá tvorbou webových stránek. Nejlépe by bylo, kdyby jsi si s nimi o tom osobně promluvil, protože ten směr, kterým se chceš ubírat nebude nejspíš správný. Oni ti jistě vysvětlí proč a poradí co by bylo lepší.
burousek
Profil
tak webové stránky jsem už udělal,a myslím že nejsou nejhorší www.adfplastovaokna.cz, jenom jsem tam chtěl dát krátke videjko,kde je takový průřez toho co nabízím a pod.
Moderátor panther: Opraven odkaz.
shaggy
Profil
burousek:
a myslím že nejsou nejhorší
Hmm, nehodnotíme tu síce stránky, ale sú veľmi zlé.

jenom jsem tam chtěl dát krátke videjko,kde je takový průřez toho co nabízím a pod.
Nerob to. Ak je to tvoja firma, ak robíš plastové okná - venuj sa tomu, tá stránka je odpudivá už teraz, ak tam pridáš video, je dosť možné, že to bude ešte horšie.

Naozaj dobre mienená rada - ak do toho nechceš veľa investovať, nájdi si nejakého študenta, ktorý to urobí za pár korún. Takto si iba kazíš meno a odrádzaš zákazníkov.
burousek
Profil
shaggy:
jistě máš pravdu ,že by šli udělat jinak a líp,ale tak nějak splňujou moji představu,a vzhledem k tomu,že se s nima nehodlám zůčastnit soutěže o nejhezčí webovky,jsou pro mne dostačující.Pro mne je důležité aby splnili účel prezentace,což plní.Jenom jsem chtěl poradit s tím powerpointem.což by pro zákazníky bylo asi rychlejší,než proklikávat celý web.
shaggy
Profil
burousek:
jsem chtěl poradit s tím powerpointem.což by pro zákazníky bylo asi rychlejší,než proklikávat celý web.
Nemyslím si - pri klasickej prezentácii v powerpointe máš dve možnosti: preklikávať sa (čo je rovnaké, ako sa preklikávať na webe), alebo spustiť prezentáciu - a tam si odkázaný na rýchlosť, akou sa jednotlivé slidy menia. Ak je to pomalé, ľudia nebudú chcieť čakať a vypnú to. Ak to bude rýchle, môže sa stať, že prídu o informácie.
Web je na to, aby mi poskytol informácie, ktoré hľadám. Keď som napríklad ja hľadal firmu, ktorá by nám urobila plastové okná, tak ma nezaujímala nejaká zlá prezentácia od sekretárky/riaditeľa so zlým vkusom. Zaujímali ma informácie, ktoré však nemusia zaujímať ostatných ľudí - každý si na webe nájde tú konkrétnu informáciu, ktorú potrebuje. Na to slúži web a na powerpoint toto nedokáže splniť.

ale tak nějak splňujou moji představu,a vzhledem k tomu,že se s nima nehodlám zůčastnit soutěže o nejhezčí webovky,jsou pro mne dostačující
Ak tie stránky robíš pre seba a nie pre zákazníkov, tak je všetko OK. Len potom je otázne, prečo ich vlastne robíš - všetky informácie, ktoré sú tam predsa sám o sebe už dávno vieš, nemusel si ich dávať na web.
charlie
Profil *
ahoj lidičky, jak dostanu do prezentace hudbu? waw je moc velké a MP3 to nejde poslat. Dík za radu

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0