Autor Zpráva
Lukin11
Profil *
Dobrý den, jsem začátečník a mám jeden problém.
Na internetu jsem našel zdroják k jedné známe jednoduché hře - hadovi. Chtěl jsem se zeptat jak bych ho mohl dát na svuj web, aby mě šlapal jak má - co tam mám z toho nahrát a tak ... Předem dík.
Joker
Profil
Jestli dobře koukám, je to v Céčku, takže nabídnout soubor ke stažení.

Aby šel hrát přímo na webu, to by asi bylo nejjednodušší sehnat hada třeba v Javascriptu nebo Flashi.
Lukin11
Profil *
Joker:
Ještě je tam tento zip. Ale když si nahraju na svuj web had.exe tak mě to nejde spustit:(
Keeehi
Profil
Lukin11:
Spustit nejde a nepůjde. Jediné co půjde, je ho stáhnout.
Bubák
Profil
Snake JavaScript code (hledání googlem)
Lukin11
Profil *
Keeehi:
Oki dobry vedet diky ...
Lukin11
Profil *
A můžu se ještě zeptat nevěděl by někdo o jakékoliv "jednoduché hře" která by byla volně k dispozici. Mám je jedinou podmínku - a to, aby se na konci dalo zapisovat skore a k tomu jmeno - hra to může být uplně jakokoliv.
Byl jsem to tiž pověřen najit něco a dát to na náš oddilovej web - chodi tam sice asi nej tak 5-10 stalejch lidi, ale chceme tam nějakou hru a po určite době by jsme si to prostě vyhodnotili a dali si nějaky ceny a pak by sme to samzali a mohli zase začít znova ....
Tomashekk
Profil
Lukin11:
kdyby to bylo v ASP, tak by ti šlo ty "exe", ale v PHP nikoliv (zda-li se nepletu)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Tomashekka:
Pleteš, nešlo, prohlížečům nezáleží na tom, jaká technologie běží na straně serveru.
shaggy
Profil
Tomashekk:
kdyby to bylo v ASP
A ASP nie je ASP.NET (predpokladám, že si narážal na to), ale platí to, čo napísal Chamurappi.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0