Autor Zpráva
Bert
Profil *
Nějaké diskuse jsem si pročetl, ale nenašel jsem úplně to co jsem hledal.

Známý by chtěl na webu: Šlo by udělat aby na odkaz a po kliknutí se rovnou otevřel program a aktivovalo se volání?

Nebo doporučíte mně nějaký nej tradiční způsob, jak udělat správný odkaz na skype, aby to bylo jednoduché, jasné a každý to pochopil? Mám namysli i třeba tvar odkazu (je lepší Skype, nebo nick, atd.).
__construct
Skype button
Bert
Profil *
Díky, jen když dám do kódu odkaz, dal jsem ho tam bez toho buttonku, tak se mně tam zobrazí takovej malej bílej čtvereček, kterej tam nemá vůbec co pohlédávat. Když dám pryč <script type="text/javascript" src="http://download.skype.com/share/skypebuttons/js/skypeCheck.js"></script> tak čtvereček zmizne (cca 2x2px).
panther
Bert:
když dám do kódu odkaz, dal jsem ho tam bez toho buttonku, tak se mně tam zobrazí takovej malej bílej čtvereček,
ikona skypu vytváří dole vlevo na stránce malý bílý čtvereče
Bert
Profil *
Díky, mohlo mě napadnout, že se to tu už řešilo. Akorát nechápu, proč ten javascript nemá nějaký tlačítko Zavřít - člověk s tím pak už nic neudělá, když se rozhodne, že tedy nechce kontaktovat osobu Skypem...
Bert
Profil *
Stačilo by alespoň kliknutí mimo to okénko, lidi si už na to zvykly, že se takhle nějaké js okýnka zavírají. :) Sorry za OT...

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: