Autor Zpráva
MilanXXX
Zdravím Vás, potřeboval bych pomoc, jak mám udělat,aby mohli kamarádi z jíneho PC ukládat na mé WWW mp3? Stránky mám vytvořene na ic.cz, předem díky za odpověď.Milan
panther
MilanXXX:
vytvoř jim formulář pro nahrávání souborů na web, nebo jim rozešli přístupy k FTP.
MilanXXX
a jak vytvořit formulař pro nahrání souboru??
panther
MilanXXX:
Například: http://www.google.com/search?hl=cs&lr=lang_cs&tbs=lr%3Alang_1cs&q=upload+soubor%C5%AF+php&aq=f&aqi=g1&aql=&oq=&gs_rfai=

Jestli si jej chceš nechat vytvořit, přesunu do „Práce a zakázek“, ty doplň kontakt na sebe a nabízenou odměnu. Jinak budeš muset projevit vlastní snahu a prát se, alespoň částečně, sám.
MilanXXX
A nevíte někdo, jak tento HTML text upravit aby se to ukládalo tam kam chci? Co z toho je upřesnění místa uložení? Předem díky za odpověď

<?
if (is_uploaded_file($soubor))://pokud jiz byl proveden upload
$cesta="data/"; //nami definovana cesta
if (move_uploaded_file ($soubor, $cesta.$soubor_name)): //presunuti souboru do naseho adresare
echo "Soubor $soubor_name o velikosti $soubor_size bajtu byl úspešne nahrán na server"; // oznameni o uspesnosti
else:
echo "Pri nahrávání souboru došlo k chybe!"; //oznameni chyby
endif;
endif;
// formular pro upload
echo "<form action="upload.php" method="post" enctype="multipart/form-data">";
echo "<input name="soubor" type="file">";
echo "<br>";
echo "<input value="Uložit" type="submit"></form>";
?>

Moderátor panther: Vkládej prosím kódy mezi značky [pre] a [/pre] (stačí kliknout na ).
Keeehi
Zapoj mozek! Ten text za lomítky tam není jen tak pro nic za nic.

To co jsi sem odněkud zkopíroval, není ani celý script. Určitě mu něco předchází (mělo by předcházet) a takto funkční není. (nehledě na syntaktické chyby na řádcích 11-15)
panther
MilanXXX:
Co z toho je upřesnění místa uložení?
používáš v PHP dohromady dvě funkce, is_uploaded_file() a move_uploaded_file(), u druhé je komentář: „//presunuti souboru do naseho adresare“. Co je nejasného?

Ve výpisu formuláře nemáš escapované uvozovky.
MilanXXX
jj to je mi jasné,ale jak udělat aby se to ukládalo na můj disk, respektivě na můj externí terový hardisk...??
karel_
Profil *
MilanXXX:

Zdravím Vás, potřeboval bych pomoc, jak mám udělat,aby mohli kamarádi z jíneho PC ukládat na mé WWW mp3?

ale jak udělat aby se to ukládalo na můj disk, respektivě na můj externí terový hardisk

jak?
a) naprogramovat TO
b) nebo odnést tvoje WWW nebo tvůj disk, respektivě tvůj externí terový hardisk kamarádum
MilanXXX
a to "odvedeni" muzu u jakeho holi hostingu?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.