Autor Zpráva
marti_nek
Profil
Ahoj,
resim tedka jednu vec. Zda lze nejak zapamatovat stav stranky a pak se na ni vratit i kdyz nebude platna…

Treba jako seznam.cz kdyz jste v dorucene poste a nejaky mail smazete a pak date zpet tak se zobrazi seznam vsech mailu i toho smazaneho.

Toto presne potrebuju mam seznam clanku kde lze clanky mazat a potrebuju po stisknuti tlacitka zpet v prohlizeci zobrazit tento seznam i kdyz uz vlastne neni platny. Kde po refreshi se samozrejme zobrazi seznam nesmazanych clanku.

Nevim zda jsem to spravne vysvetlil a zda se to da nejak udelat, ale asi jo kdyz to nejake stranky vyuzivaji…

dekuji za rady

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Joker
Profil
marti_nek:
To by měl prohlížeč zařídit sám (respektive neobnovuje stránku, ale načte jí z cache).
Beavis
Profil
marti_nek:
Případně document.history.go(-1).
marti_nek
Profil
jsem si rikal ze to bude neco z cache ale jak se k tomu mam postavit ja, po kliku pe nacte predeslou stranku ale aktualni a tudiz bez smazanych zprav
Beavis
Profil
marti_nek:
No, ona se ta stránka sice načte, ale po jakékoliv akci se aktualizuje.
marti_nek
Profil
no a ja potrebuju aby se neaktualizovala. Proste aby se vratila tak jak byla predtim. Urcite to nejak jde protoze jak jsem épsal treba mail od seznamu se tak chova, tak jak ja potrebuju...
Nox
Profil
je to možné v Opeře - do adresního řádku "opera:config" - najít History Navigation Mode nastavit na 3 a restartovat Operu
marti_nek
Profil
myslim ze to bude nejak poreseny v kodu protoze pouzivam chrome a tam jsem nic nenastavoval a na seznamu to funguje a u me aplikace ne
pavuk
Profil
marti_nek:
Je sice pravda že např. email vymažeš a po tlačítku "Zpět" se ti znova na stránce ukáže, ale zkoušel jsi ho otevřít? Protože je stránka načtená z cache, tak se zobrazí to, co obsahovala při posledním načtení, ale jakmile chceš email otevřít, načte se stránka znova a žádnej email už nenajde, je to v podstatě jen (prázdnej) otisk.
Joker
Profil
marti_nek:
myslim ze to bude nejak poreseny v kodu
Ne, je to vlastnost prohlížeče.
marti_nek
Profil
no to je jasne ze neni platny i kdyz na seznamu otevrit jde ale to asi protoze se nemaze uplne ale jenom skryva. ale to je jedno me jde o to jak udelat prave to ze po stisknu zpet se zobrazi ten otisk stranky i kdyz neaktualni a neplatny.
Keeehi
Profil
marti_nek:
Jak psal Joker, žádný kód na zachování staré stránky není. Je to vlastnost prohlížeče. Jediné by to mohlo ovlivnit, jsou hlavičky a metatagy, které říkají, že se stránka do cache ukládat nemá. Potom je stačí nepoužívat.
marti_nek
Profil
ty jo to se me moc nezda, tak proc seznam po smazani mailu a stisku tlacitka zpet zobraui i smazanou zpravu kdyz tato stranka jiz neni platna? potrebuju neco podobneho po smazani clanku aby po stisku zpet sla aplikace zpet a neonovovala stranku na kterou se vracim...
Keeehi
Profil
marti_nek:
Tak znovu. Je to vlastnost prohlížeče, i když se ti to moc nezdá.
To samé se projevuje třeba i tady na diskusi. Jsem na "hlavní" stránce a vidím nepřečtená témata, otevřu si to téma, přečtu si ho a když dám zpět, je pořád mezi nepřečtenými. Až teprv když stránku obnovím, už to téma mezi nepřečtenými není.
marti_nek
Profil
no ja ti verim ale proc se tak nechova ta moje aplikace?
Keeehi
Profil
Jak já to mám vědět, když ji ani odkaz na živou ukázku nedodal? Věštit tu zatím ještě nikdo neumí.
habendorf
Profil
Na tlačítko zpět se zkrátka a jednoduše spoléhat nedá. Třeba jen kvůli anonymnímu prohlížení.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0