Autor Zpráva
7777
Profil
Ahoj zháňam nejaký editor ktorý by vedel previesť normálne obrázky do kreslenej podoby. Niečo podobné je aj na PhotoFiltre bohužiaľ obraz je čiernobieli a nieje ani zďaleka taký dokonalý. Konkurencia bohato využíva bohužiaľ ja neviem o aký editor sa jedná a konkurenčný admin nechce povedať. Za pomoc vopred dakujem.
pavuk
Profil
Možná tohle?
7777
Profil
Nie to už je dokonalejší program ceruzka bohužiaľ nedosahuje takých kvalít ako tamten program ktorý má konkurencia viete čo dám sem obrázky!
Websluzby
Profil
7777:

Skúste uviesť priamy link na tú konkurenciu nech to vidíme naplno.
Joan
Profil
7777:
Máš asi na mysli něco takového?
Zkoušela jsem jej už dřív nainstalovat, ale AVG řvalo, že v něm je něco závadného a nespustila jsem instalačku ani náhodou, kupodivu ani v tomto prostředí, což mě docela mrzí. Díky nainstalovanému GIMPu mám i GTK+ Runtime Environment, ale AVG bylo důsledné.
7777
Profil
Prepáčte nebol som tu pár dní,nebudem susednému serveru zbytočne robiť reklamu a tak som obrázok umiestnil na svoj server. Mám záujem o nejaký program ktorý by dokázal toto všimnite si že obrázok je s Filmu Kull Dobyvateľ je tak dokonalé urobený že sa nechce verieť že nieje robený ľudskou rukou. Vedeli by ste mi niečo podobné zohnať?
http://7777.4fan.cz/3018_7fcb5875b9b162cdeb61972c8434cef5.jpg
Manny
Profil *
gůgli "fotosketcher"
Yuhů
Profil
vyzkoušej Dynamic Auto Painter. I když jak nevím, který obrázek se má napodobit, tak těžko říct.

Ten obrázek z předchozího odkazu (chlápek s mečem) je relativně stará kresba. Určitě je z devadesátých let nebo starší, kdy žádné softwary neexistovaly. Tenkrát se to dělalo poctivě.
7777
Profil
Myslíš že je to ručná kresba môže byť z 90 rokov lebo film bol natočený 98 roku ale to pozadie postava neverím že ide o ručnú kresbu skôr je vyňatá z filmu nejako zdigitalizovana a prenesená do iného obrázku.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0