Autor Zpráva
Peta8
Profil
Dobrý den,

dal jsem si na stránku skript na zobrazení a skrývání částí textu pomocí Javascriptu, který jsem našel na tomto webu.

<script type="text/javascript">
	function zobrazitSkryt(idecko){
	el=document.getElementById(idecko).style; 
	el.display=(el.display == 'block')?'none':'block';
	}
</script>

<style type="text/css">
h3 {position: relative;}
h3 span {cursor: pointer; cursor: hand; text-decoration: underline; font: 0.85em Arial, Helvetica, sans-serif; position: absolute; left: 680px; bottom: 2px;}
.neni-videt {display: none;}
</style>

<h3>Vektory, skládání sil <span onclick="zobrazitSkryt('vektory')">Zobrazit/skrýt</span></h3>
			<ol id="vektory" class="neni-videt">
				<li>Odvoďte vztah pro výpočet velikosti výslednice dvou vektorů svírajících libovolný úhel.<br />
				<a href="../../soubory/fyzika/velikost-vyslednice-dvou-vektoru.pdf">Vysvětlení a řešení</a> <span>&nbsp;[PDF, 112 kB]</span></li>
			</ol>


Když však má někdo vypnutý JS, seznam (ol) neuvidí. Jak se, prosím, dá udělat, seznal byl vidět při vypnutém JS. Pomocí elementu noscript se mi to nelíbí, jelikož by tam obsah byl dvakrát.

Děkuji za radu.

Petr
panther
Profil
Peta8:
Jak se, prosím, dá udělat, seznal byl vidět při vypnutém JS.
neskrývat ho pomocí CSS (třídou „neni-videt“), ale JavaScritem.
Peta8
Profil
To mě samozřejmě napadlo, ale právě bych rád věděl jak. Jsem si vědom, že to nikdo za mě neudělá. Ale pokud by se jednalo o maličkost, byl bych vděčný za radu, abych nemusel dlouho hledat. Děkuji.
svadla
Profil
Můžeš na to nahlížet obráceně. V CSS bude vidět (display: block) a po načtení stránky jej schováš Javascriptem.
Peta8
Profil
svadla:
Dobrý den,

obecně vím, jak na to, ale jelikož je pro mě JS téměř španělská vesnice, tak bych potřeboval i naťuknout, jak přesně.
Každopádně ale děkuji i za dosavadní rady.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0