Autor Zpráva
ridge
Profil *
Potreboval by som zistovat zmeny na jednej stranke a tak by som potreboval stiahnut kazdych cca 15 min aktualizovany zdrojovy kod stranky a potom to prechadzat ako textovy subor a hladat rozdiely. Neviete ako by sa to dalo stiahnut? Chcel by som to spravit v Jave. Stiahnut subor dokazem ale chybaju v nom tie casti z php.
Dik

Moderátor Joker: Titulek „Zdrojovy kod“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
__construct
Profil
PHP kód sa vykonáva na strane serveru a Ty ako „užívateľ“ vidíš iba výsledok jeho spracovania …
ridge
Profil *
no to samozrejme viem (s php robim), ale mne staci stiahnut tento vysledok. Proste potrebujem stiahnut presne to, ako ked das v prehladaci zobrazit zdrojovy kod
_es
Profil
ridge:
mne staci stiahnut tento vysledok. Proste potrebujem stiahnut presne to, ako ked das v prehladaci zobrazit zdrojovy kod
Veď ale preto sa to volá zdrojový kód lebo je to to, čo stiahneš.
ridge
Profil *
asi sa nerozumieme. ja potrebujem stiahnut zdrojovy kod prehliadaca. php ma nezaujima. ide mi len o ten vysledok, ktory potom budem porovnavat s predchadzajucim ako text
Webotikon
Profil
ridge:
...ja potrebujem stiahnut zdrojovy kod prehliadaca. php ma nezaujima.
V php sa to dá spraviť pomocou funkcie file_get_contents, no v Jave netuším...
Joker
Profil
ridge:
Neboli každých 15 minut navštívit nějakou adresu a porovnat jak se změnila. Upravil jsem titulek.
A v čem přesně je problém? Je to úplně to samé jako stažení souboru.
__construct
Profil
ridge:
no to samozrejme viem (s php robim), ale mne staci stiahnut tento vysledok. Proste potrebujem stiahnut presne to, ako ked das v prehladaci zobrazit zdrojovy kod
30 sekúnd na google.com
ridge
Profil *
Dik
No ked som stiahol tu stranku xxx.php a porovnal som to so zdrojovym kodom v prehliadaci, tak tam nebolo vsetko. Chybali tam niektore casti, ktore su v php zacyklene a tahaju data z mysql.
ridge
Profil *
__construct diik
idem vyskusat. na google som hladal, len som tam daval stale php a to mi nic nenaslo:)
__construct
Profil
ridge:
ked som stiahol tu stranku xxx.php a porovnal som to so zdrojovym kodom v prehliadaci, tak tam nebolo vsetko.
Jediný zdrojový kód ktorý sa môže líšiť od toho ktorý stiahneš (alebo stlačíš Ctrl+U) je ten ktorý prehliadač spracováva, ktorý môžeš vidieť napr. cez FireBug. Ten totiž obsahuje aj spracované Javascripty.
_es
Profil
ridge:
asi sa nerozumieme
Asi nevieš čo chceš. Na to, aby prehliadač mohol zobraziť stránku, sťahuje hlavičky http + "zdrojový kód", tak neviem, aký iný kód by si ešte chcel sťahovať.
Tak ako ti písali iní, je to skoro ako porovnanie obsahu dvoch súborov, tak neviem, prečo do toho stále montuješ "zdrojový kód".
A pod Javou myslíš naozaj Javu, alebo JavaScript?
ridge
Profil *
tak uz som nasiel chybu. vsetko je ok, len problem je v tom, ze v prehliadaci mam zapamatane heslo, takze sa mi automaticky prihlasil a tym vygeneroval iny kod. :)
tak sorry a dik za ochotu

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0