Autor Zpráva
Roman123456
Profil *
Zdravím,
chtěl bych se zeptat, zda někdo nevíte, jak správně vložit wmp na stránky, ale aby fungoval takto:
1. video by se přehrávalo pořád dokola (repeat)
2. nebyla by tam možnost přetáčet video (nešlo by přeskočt třeba na 5tou minutu a tak)

Nevíte nikdo prosím jak to udělat?
Prosím poraďte html kód
HEAD
Profil
Abys mohl mohl přehrávat video (.wmv) v wmp pluginu na stránkách, musíš ho mít nainstalovaný a nakonfigurovaný pro přehrávání souboru wmv ve vlastním prohlížeči. Je sice součástí wmp asi 12, ale neni to podle mě to "pravý ořechový".

Pokud přehrávané video není na video serverech jako např. Youtube.com a chceš ho mít uložené jenom na serveru a odtud ho budeš přehrávat určitě zvol JW player, což je v podstatě speciálně upravený flash (musíš mít flash zásuvný modul) a spolu se javascriptovou knihovnou dokážež vkládat a přehrávat videa formátu .flv, mp4 atd.. Možná taky i wmv ale jenom se silverlight modulem od microsoft, takže je lepší video převést na .flv atd...

Všechno nastavení, jako barevné schéma, opakované přehrávání atd... Lze nastavit pomocí přiložené knihovny javascriptu a zde je dokonce generátor kódu. Trochu informací stáhneš se souborem, trochu nepřehledný a jsou v angličtině.
Roman123456
Profil *
Jde o to, že já potřebuji wmp, protože to bude přehrávat wmv, což flv player bohužel neumí..
Velda
Profil
Roman123456:
http://cit.ucsf.edu/embedmedia/step2.php?mediatype=WindowsMedia
ale mě osobně to oddělá kontrolky jen v IE...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Romana123456:
V ASX playlistu by mělo jít zakázat přetáčení atributem CLIENTSKIP="NO" na elementu ENTRY.
Roman123456
Profil *
Chamurappi: moc dík, přesně to jsem potřeboval :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0