Autor Zpráva
pepik
Profil *
Ahoj,

mám stránky sport.klubu a zde mám tabulku pořadí, která se samozřejmě v průběhu týdne třeba 2x mění. Chtěl bych to udělat tak aby se mi automaticky aktualizovala podle jiné tabulky z jiného webu.

Mohl by mě někdo navézt na nějake stránky kde se něco podobného řešilo, nebo napsat jak bych měl postupovat.

Děkuji za všechny rady.
Taps
Profil
pepik:
php - file_get_contents + regulární výrazy
Joker
Profil
Můžete upravovat oba weby (tj. i ten se zdrojovou tabulkou), nebo jen ten jeden?
blaaablaaa
Profil
1. Pomoci cronu si spustis skript a stahnes data z cizi stranky (curl, file_get_contents)
2. Aktualizujes je do db:
- pokud jsou v xml/csv/..., neni co resit
- pokud jsou v html, rozparsujes si je pomoci preg_match_all (nebo napises autorovi zdroje, at to da do rozumneho formatu)
pepik
Profil *
Upravovat mohu pouze ten jeden, na tom druhem je jenom ta tabulka, kterou ale pravidelne aktualizuji
pepik
Profil *
Tak koukám na tu funkci file_get_contents, tím jsem si naloudoval k sobě obsah té ztránky kde je tabulka, ale jak z toho vyzobu přesně to co potřebuji?
pepik
Profil *
Je mi jasné že bych měl použít regulární výraz. Ve strance, kterou jsem si nahral pomocí file_get_contents je tabulka videt v klasickem zapisu <table><tr><td>..... Jak ale pomocí těch výrazu určím co chci stahnout?
Kcko
Profil
pepik:
Tohle by Tě mohlo nakopnout http://www.rjwebdesign.net/Blog/PHP/20080612-Ukazujeme-Fotbalove-Tabulky

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0