Autor Zpráva
joe
Profil
Zdravím,

je možné nějak zobrazit obrázky - na localhostu, pomocí filtru v Internet Exploreru?

Mám generovaný kód, který asi ani nemůžu změnit:

<img name="isc_3main" width="130" height="80" align="textTop" style="filter: progid:DXImageTransform.Microsoft.AlphaImageLoader(src="http://localhost:8080/Test/images/logo.png",sizingMethod="scale");;" src="http://localhost:8080/Test/cz.Test/sc/skins/Enterprise/images/blank.gif" border="0" complete="" suppress="TRUE"/>


Je teda možné to nějak správně zobrazit v Internet Exploreru?
Chamurappi
Profil
Reaguji na joe:
Ano. Uvedený kód funguje.
joe
Profil
Nevím proč, ale mně se takhle obrázky nenačítají. Nenapadá tě, kde by mohl být problém? Akorát se mi načte ten blank.gif, ale ten obrázek co má (díky tomu filtru), ten ne.
Já myslel, že právě filtr dělá na localhostu nějaký problém (?) ale nikde jsem to nenašel, tak to bylo asi v souvislosti s něčím jiným.
Chamurappi
Profil
Reaguji na joe:
Aha, už to vidím… a vidí to i zdejší obarvovač kódu. Uvedený kód fungovat nemůže. Kde asi končí atribut style?
joe
Profil
Vím o tom, že tam mají použité uvozovky a že to asi (?) končí chybou parsování. Ale jim to funguje naprosto normálně, mně se přesto obrázky nenačítají. Fakt to nechápu.

http://www.smartclient.com/smartgwt/showcase/

Pokud se podíváš podobným nástrojem, jako je firebug, akorát v IE, uvidíš tam stejný kus kódu použitý na PNG obrázky. A prostě se jim normálně vykreslí, mně ale ne... a tak mam celou aplikaci tak, jakoby obrázky neexistovaly.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0