Autor Zpráva
Strongamnn
Profil *
Dobrý den, mám stránky www.watermanteam.cz, na kterých používám joomlu. Do stránek sem zakomponoval intro, které se spouští automaticky při vstupu na stránku. Toto intro se otevírá v Greyboxu, který funguje bez problému ve všech prohlížečích krom IE. Mám IE 7, kde stránka zvláštně problikává a nedá se na to vůbec koukat nevíte jak bych to mohl napravit nebo nějáký jiný nástroj než greybox?

Za jakoukoli odpověď děkuji….



Dan

Moderátor Chamurappi: Titulek „Greybox vs IE“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Strongamnna:
Nepozoruji žádné problikávání v Exploreru 7.
V Mozille se mi občas při načtení nenačte video. Vidím jen pidiokénko s nápisy Intro a Zavřít, bez obsahu.
Strongamnn
Profil *
Omlouvám se dělá mi to v IE 8...
Strongamnn
Profil *
Dělá to v ie 8 všude tam kde mám nastaven z-index, jakoby IE nevěděl jestli obrázek má být nahoře nebo dole a snaží se ho zobrazit na obou místech...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Strongamnna:
Problikávání nepozoruji ani v osmičce. Po pár sekundách se ale video zakousne a dál nehraje.
Na tvém místě bych takovéhle „intro“ nedělal, přehrávání videa bez varování může návštěvníka motivovat k tomu, aby šel jinam — a jelikož mu všechny odkazy na stránce překrývá černá průsvitná plachta, nejsnazší únik je přejít na jiný web.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0