Autor Zpráva
wheelmenman
Profil
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak udělat sněžení na stránce a aby to dopadalo dólu na obrazovku jako je to tady: www.NEOBUX.com
Beavis_
Profil *
wheelmenman:
V Google Chrome (Linux) mi tedy nic nesněží. :-)
Hledání nepomohlo?
IMHO sněžení na stránce už není (zda-li někdy bylo) cool, a akorát to obtěžuje.
stepan
Profil
wheelmenman:
Mně to tam taky nesněží a jsem tomu moc rád (Firefox 3.6.12).
wheelmenman
Profil
Aha musíte se registrovat a když to budete dělat tak to prosím udělejte přes tento link:
Moderátor Chamurappi: Nic nebude. Ještě jednou sem zkusíš vložit affiliate odkaz a bude to poslední věc, kterou sem napíšeš.
Budu moc rád když se mi nato mrknete to sněžení je fak CooL!
Keeehi
Profil
wheelmenman:
Ne cool opravdu není a kvůli němu se opravdu registrovat nebudu. Jinak na internetu se povaluje spousta hotových scriptů. Jeden máš odkázaný už v [#2].
Miloš
Profil
Naštěstí tam taky nic nevidím. Mimochodem, tohle jsi už zkoušel?
wheelmenman
Profil
To to mám natočit?? xD
alda
Profil
wheelmenman:
To to mám natočit?? xD

To si děláš srandu ne ? :D


Miloš použil web http://lmgtfy.com/ ,aby ti našel samo výsledek + ukázal jak je jednoduché napsat ten samý dotaz co zde do googlu...
wheelmenman
Profil
Ježiši hledal sem ten script ale nenašel sem ho sakra jak už vám to tu mám vysvětlovat?
Axamith
Profil
wheelmenman: S tímhle přístupen ti tady nikdo radit nebude, tohle fórum je založeno na slušnosti a ochotě, zvyšováním hlasu tu nic nezmůžeš, teda vlastně zmůžeš, vysloužíš si ban. Ale aby jsi neřekl, že jsme na tebe oškliví, tak tady máš jedno hotové řešení. Jen tak mimochodem, je to třetí link ve vyhledávání, které ti nabízel [#6] Miloš.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0