Autor Zpráva
JK
Profil *
Dobrý den,
mám problém s hodnotami height a min-height zadávanými v procentech. Ať nastavím nastavím cokoli, třeba 1000%, prohlížeč to ignoruje (FF i IE). Přitom, pokud hodnotu zadám v pixelech, vše funguje. Hodnota v px pro mě ale není přijatelná vzhledem k tomu, že potřebuji aby se výška menu měnila podle rozlišení a nebyla fixní.
Neví někdo co s tím?
Díky Pepa
nethor
Profil
height v% mi funguje normálně všude.
min-height je nestandartní (nefunguje v IE - používám místo něj hack _height:1000%; )

U min-height se navíc musí nastavit height nadřazenému elemenu.
Př:
...
<style type="text/css" media="all">
<!--
body	{height:100%;}
div	{min-height:1000%;background:#666;}
//-->
</style>
</head>
  <body>
		<div> test </div>
  </body>
</html>



Možná bude u hodnot přes 100% potřeba nastavit nadřazenému elemenu také overflow: visible;.
JK
Profil *
Nethore, díky za radu. Vyzkoušel jsem vše, včetně overflow: visible a procenta mi to stále nebere. Problém je ale v tom, že upravuju šablonu pro RS Joomla a tak je tam několik vnořených divů. To musím výšku height: 100% nastavit u všech divů nadřazených nebo jenom tomu prvnímu?
Díky
panther
Profil
JK:
ukaž konkrétní příklad, čeho chceš dosáhnout. Pokud jen pouhého „potřebuji aby se výška menu měnila podle rozlišení a nebyla fixní“, výšku nezadávej vůbec.
JK
Profil *
Je to vidět na architekt-klozar.cz kde potřebuju levé "podbarvení" menu protáhnout vždy až k dolní hraně prohlížeče.
panther
Profil
JK:
na jednu část jsem ti odpověděl už v duplicitním tématu (natažení sloupců), na druhou (natažení ke konci stránky, pokud je text krátký) najdeš odpověď zde.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0