Autor Zpráva
triniti
Profil *
zajímalo by mě, jak udělat, aby když otevřu stránku, tam hrála hudba. je na to nějaký kód??? kam se vkládá??? chtěla bych jenom poradit, ne poslouchat, jak je to trapný a wopruzující:). dík moc
Tomik
Profil
Podívej se na http://www.jakpsatweb.cz/html/rozsireni.html#bgsound - bgsound.
Cirdan
Profil *
Do head daj
<bgsound src="nieco.wav(mp3, midi...)" loop="1" volume="1000" delay="10">

loop=pocet opakovani (-1=nekonecno)
volume=hlasitost
delay= ako dlho to ma hrat....
triniti
Profil *
taxem to zkusila - když to zapnu normálně ve fp, tak to hraje, ale když v IE, tak nee... co je špatně???
triniti
Profil *
dobrý, už to mám:)
triniti
Profil *
tak mi řekněte, jak moc je to blbý: tanecnisvet.wz.cz
dala sem tam jen jedno opakování, aby to kdyžtak moc nevadilo...
Cirdan
Profil *
A kde to hra? v uvode, alebo niekde inde? Lebo nic... ani noticka.....
triniti
Profil *
ono se to ze začátku dlouho načítá, pže je to mp3, ale pak to hraje, vrazila sem to do nadpisu...
Cirdan
Profil *
Tak nic... ani v Opere ani v MSIE to nejde... a som to nechal 5 minut .. nic....
crater
Profil
triniti:
- funguje to v MSIE na http://tanecnisvet.wz.cz/index2.htm (v Opeře a Mozille mi to nejede)
- načítá se to strašně dlouho (má to kolem 1,3MB) a proto to není vhodné pro web
- pokud opravdu tam chceš dát hudbu, doporučuji udělat krátký sestřih tak, aby začátek a konec navazoval a aby z toho člověk nezešílel :o)
triniti
Profil *
používám IE, tak nebudu zišťovat, kde to funguje jinde... a nevíc mi to začne hrát hned, jak tu stránku zapnu
Yuhů
Profil
triniti,

soubor velikosti 1,3 MB je fakt ryzí šílenství. Zásadně to zmenši.

Že se ti to načítá rychle, je dáno tím, že to máš na disku. Kdo to musí tahat přes internet, ten se z toho opupínkuje. Zpomalí ti to podstatně stránky, mimo jiné.

Explorer: hlavně je důležité, aby to někomu s jiným prohlížečem neházelo chyby.
Cirdan
Profil *
Hmmm. hudba velmi dobra... pripomenula mi casy ked som este aktivne tancoval. :-)) ...ale inac... fakt daj to prec alebo to podstatne skrat...... Natahuje to v MSIE okolo 1:30....
Resp. daj tam len ten zaciatok pokial sa nespieva a ten skonvertuj do *.midi formatu..... a hned by to malo ist rychlejsie....
:-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0