Autor Zpráva
chyldos
Profil *
Zdravím,
dělal jsem web a po dokončení jsem zjistil, že každý free web hosting mi díky reklamě zkazí půlku css... Na problém jsem nepřišel a již ho ani hledat nemíním. Toto problematické zobrazení se objeví jen v prohlížeči Internet Explorer a proto bych rád, aby každý, kdo s tímto prohlížečem otevře danou stránku se objevila hláška, že používání stránek s tímto prohlížečem není kompatibilní... Po kliknutí na tlačítko OK varovné okno zmizí. Mám tušení, že jsem něco podobného viděl u php, ale nejsem si jist a nic jsem nenašel. Děkuji za každou odpověď.
_es
Profil
chyldos:
Nebude lepšie to spraviť tak, aby sa to zobrazilo správne aj v Internet Exploreri?
Chamurappi
Profil
Reaguji na chyldose:
Zajímavé, že většina lidí nemá s freehostingy podobný problém.
Jak se to „problematické zobrazení“ projevuje? Pokud je text čitelný, hláška bude pro uživatele mnohem otravnější než špatné zobrazení.
chyldos
Profil *
text je v pořádku, jen vše co je v css zarovnáno na střed, tak v IE je na levo... mám ověřeno že to je v těchto reklamách, jelikož to není první web co mi to udělal ( u ostatních stačilo vystřídat hosting ) a nyní jsem našel takový kde to je v ostatních prohlížečích OK, jen u toho IE. Zkoušel jsem od známeho placený hosting a tam jede vše v pořádku
Chamurappi
Profil
Reaguji na chyldose:
Děláš něco špatně. Spíš ty, než hosting. Viz Vodorovné centrování a Módy prohlížečů. Nedáš živou ukázku?
Když přijdeš k doktorovi se zlomenou rukou, také ti na ní nedá místo sádry cedulku „pozor, je zlomená“ :-)
Trejpa
Profil
chyldos:
Na problém jsem nepřišel a již ho ani hledat nemíním.
To je škoda, že to neumíš. Možná by ti tu někdo s tím i pomohl. Ale bude to chtít snahu a odkaz na problémovou stránku. Přece jen je lepší vyřešit příčinu než následek.

jen vše co je v css zarovnáno na střed, tak v IE je na levo
Tipuji, že ti stránku něco shazuje do quirku, nebo neumíš ve quirku stránku vycentrovat.



kdo s tímto prohlížečem otevře danou stránku se objevila hláška
Nedávno tu byla podobná diskuze, ve které jsem pro tazatele onu hlášku vytvořil ve dvou variantách. Předělání na všechny verze Internet Exploreru už jistě zvládneš.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0