Autor Zpráva
Michal Novak
Profil
Ahoj, mám problém, ze stahuj.cz jsem si stáhl diskusi, ale není mi jasné jakou chybu tam stále prohlížeč vidí. Chtěl bych poradit, protože php není mojí silnou stránkou.

Podívat se a přemýšlet můžete na této stránce.
Odkaz na hlavní stránku celého webu je tady

Budete-li potřebovat jsem ochoten vám poslat kompletní složku, tak jak jsem jí stáhnul

Moderátor panther: Opravil jsem odkazy.
Tori
Profil
Přidávám správný odkaz na chybovou stránku. Hlavní stránka je na heslo, které jste nenapsal.
Co se chyby týká, zřejmě máte špatně zadanou cestu v include: ukažte ten include z řádku 23.
Taurus
Profil
Z obou linků se nikam nedostanu.
vynalezce
Profil
Hodil by se i výpis obsahu adresáře components/classes/
Michal Novak
Profil
Chcete teda někdo poslat celou zazipovanou složku, abyste se na to koukli? Napište si! Poslat není problém! Myslím si, že by to v tomto případě, kdy v php jsem začátečník bylo lepší.
Tori
Profil
Tak koukám, že chyba includu je už opravená (resp.nahrazená jinou). Co je to vlastně za program? To nemá nějaký svůj web, kde by bylo popsané alespoň základní nastavení instalace?
Petr__
Profil *
Michal Novak:
Nikdo nic posílat zatím nechce. Co se po tobě naopak chce zmínili [#4] vynalezce a [#2] Tori. Mimochodem, byl by problém napsat jakou diskusi ze stahuj.cz sis vůbec stáhl, případně link odkud to bylo staženo?
Jinak já na http://www.novak-michal.wz.cz/index.php vidím jen kus javascriptu a hlášku "Neznamy typ databaze! (Unknown database type!)".
Michal Novak
Profil
=diskusn%ED%20forum&g[oz]=2.0.1.2]]Toto je odkaz ze kterého jsem to stahoval.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0