Autor Zpráva
Obsi
Profil *
Stránku už vycentrovanou mám, ale chci, aby se text zobrazoval ve středu vždy, s jakýmkoli rozlišením jako na této stránce: http://www.hpinterier.cz/
Zkuste ctrl+kolečko myši-Obsah je stále ve středu.
Snad to tu nikde nikdy nebylo.
Díky.
Obsi
Profil *
Omlouvám se za doublepost, ale jaksi nejde editovat příspěvek, dávám styl, kterým to centruji.
#stranka_center {
	margin-left: auto;
	margin-right: auto;
	width: 700px;
	position: relative;
}
panther
Profil
Obsi:
a problém je kde?

jaksi nejde editovat příspěvek
nejsi přihlášený.
KoLi
Profil
Obsi:
Zkus ještě do CSS napsat
body {text-align: center;} 
Obsi
Profil
Tak vidím, že registrovat se vyplatí..

To nechci, ona ta stránka je vycentrovaná, ale já chci, aby měla pevnou pozici, jako ta výše uvedená stránka. Zkuste na ní jít, a to CTRL+Kolečko myši, je stále veprostřed, to text-align: center; je k ničemu, protože se to zarovnává doprostřed např. po zalomení řádku...
KoLi
Profil
Obsi:
Text-align: center; není k ničemu, protože bez toho by se ti to nevycentrovalo ve starších IE. A co se problému týče, tak tě nějak nechápu. Sám píšeš, že je stránka vycentrovaná a zároveň píšeš, že nemá pevnou pozici ve středu. Nechceš nám sem raději hodit přímo ukázku někde na internetu?
Obsi
Profil
Hotovo, vyřešeno, všechno.. Nějak, (i když skoro ani nevím jak) jsem to vyřešil.. Díky za pokusy pomoct mi.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Obsiho:
Nějak, (i když skoro ani nevím jak) jsem to vyřešil..
Nepozoroval jsem problém ani před tím a teď nevidím, co se změnilo — ani v kódu.
Zvětšování se chová v různých prohlížečích různě, jestli se problém týkal nějakého konkrétního, měl jsi ho zmínit hned na začátku.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0