Autor Zpráva
davidmyska
Profil
Dobrý den, mám na svých stránkách záložky přes javascript, to funguje bezvadně, ale potřeboval bych aby se po zmáčknutí <input type="submit"> na jedné záložce, zobrazila záložka druhá. Vyzkoušel jsem už všechno co mě napadlo, ale pořád to nejede. Předem děkuji za odpověď.

Moderátor Petr ZZZ: Titulek „Záložka + imput“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
jenikkozak
Profil
Není to imput, ale input.
Hodila by se živá ukázka.
davidmyska
Profil
Já bych potřeboval, nějak upravit asi <input>, tak že po kliknutí to spustí danou hru v rámu na záložce 2 (to funguje) a ještě to přeskočí na záložku 2 (a to potřebuju).
Obsah záložky 1:
<form name="form" onsubmit="return false">
Hra1 <input type="submit" class="tlacitko" value="Spustit hru" onclick="window.ram.location = 'hra1.swf' ">
Hra2 <input type="submit" class="tlacitko" value="Spustit hru" onclick="window.ram.location = 'hra2.swf' ">
</form>
Obsah záložky 2:
<iframe name="ram" width="800px" height="550px">

Jinak to ukázat nemůžu.
Keeehi
Profil
davidmyska:
1) Proč používáte input a ne normální odkaz?
2) Kdybyste dodal odkaz na živou ukázku, mohl bych vám nejspíše i poradit, takto to bohužel nejde. Nevím, jak vypadá ten váš script pro měnění záložek. Poradím vám tedy jen obecně. Do onclicku můžete za sebou naskládat více akcí:
onclick="window.ram.location = 'hra2.swf'; zmen_zalozku();"
davidmyska
Profil
Díky to mi pomohlo, funguje to.
A záložky jsem dělal podle www.jakpsatweb.cz/javascript/priklady/skryvane-zalozky.html.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0