Autor Zpráva
Mirec552
Profil
Zdravim. Mam problem s inputom typu radio.

<input type="radio" name="papier" value="jednostranne" />Jednostranne
<input type="radio" name="papier" value="obojstranne" />Obojstranne |


Vyberiem si nejaku z moznosti typu radio. Kliknem na button ktory mi odosiela formular k spracovaniu. Vsetko prebehne ako ma. Ak kliknem v prehliadaci na sipku dozadu alebo pouzijem javascript:history.go(-1) tak ma to vrati dozadu, tak ako ma. ALE formular si nepamata povodne oznacene moznosti ale nastavi ich defaultne.

Vedel by mi niekto poradit, kde moze byt problem ? Potrebujem docielit aby si formular pamatal moznosti, ktore vyberie uzivatel aj po stlaceni sipky "dozadu" v prehliadaci.

Vdaka
Keeehi
Profil
Mirec552:
Toto bude v režii prohlížeče. Teoreticky by se to dalo vyřešit ajaxem, avšak řešení by bylo příliš složité na to, aby se to kvůli takovéto věci vyplatilo tvořit.
Mirec552
Profil
Funguje to v opere a v chrome, v mozille a v IE to nefunguje. Neda sa to ovplyvnit pohodlnejsie ako cez ajax tak aby to fungovalo vsade rovnako ?? Tento problem sa tyka aj napriklad inputu typu text. Zadam text do inputu, odoslem formular a po kroku dozadu je text zmazany ...
Keeehi
Profil
Mirec552:
Jak jsem psal, toto je v režii prohlížeče. Je možné, že se to dá v nastavení toho konkrétního prohlížeče nastavit, ale nějaký kód, aby to fungovalo (automaticky se změnilo nastavení prohlížeče) jsem ještě neviděl.
Mirec552
Profil
Neva, kazdopadne dik.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0