Autor Zpráva
Cobb
Profil *
Jak bych mohl udělat např. menu a po kliknutí na odkaz (položku menu) by se mi stránka nenačetla, ale rovnou by se mi zobrazil text a třeba i s obrázky. Jak to udělat? v JavaScriptu? nebo PHP?
Taurus
Profil
Pomocí javaskriptu. Mrkni na něco jako skrývání novinek/menu, z toho jde tady čerpat, jsou tu hotová řešení.
Joker
Profil
Cobb:
po kliknutí na odkaz (položku menu) by se mi stránka nenačetla
Má-li se stránka zobrazit, musí se někdy načíst.

Pokud jde o to načítat jen nějakou oblast stránky, je více možností jak toho docílit (rámy, AJAX, Flash, apod.), ta nejjednodušší je nedělat stránky příliš velké, aby načítání bylo rychlé.
Cobb
Profil *
Já myslim něco jako <iframe> ale nesmí se vložená stránka zobrazit nikde jinde než vložená v té stránce, jak bych třeba zabránil aby jí prohlížeč nezobrazil nebo uživatel nekliknul na pravé tlačítko a dal otevřít rámec v novém okně?
margin
Profil *
Můžeš kontrolovat skriptem window.top.location, ale nezadráníš tomu, že si uživatel může vypnout JS.

Co chceš doopravdy udělat? Hledáš něco, ani pořádně nevíš co a vymýšlíš si omezení pro prohlížeč i pro uživatele.
Cobb
Profil *
Já prostě potřebuju něco jako <iframe> ale s tim rozdílem že se ta část vložené stránky př. <iframe" src="stranka.html" width="400" height="500"></iframe> nesmí zobrazit samostatně.
Cobb
Profil *
pouze vložená v nějaké stránce
Keeehi
Profil
Cobb:
Tomu nezabráníš.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0