Autor Zpráva
wheelmenman
Profil
nevím proč neodesílá :( prosím pomoc:
http://at.gtars.tk/
panther
Profil
wheelmenman:
protože tam je někde chyba. Neznáme obsah souboru „send.php“.
wheelmenman
Profil
Obsah souboru send.php
<?php
error_reporting(E_ALL);
if(getenv('REQUEST_METHOD') != 'POST')
exit('Opss! Only POST requests are accepted');

include_once 'config.class.php';
include_once 'protector.class.php';
include_once 'email.class.php';

define('DS' , DIRECTORY_SEPARATOR);

$email = new Email($_POST);
$email->init();

?>
ninja
Profil
wheelmenman: Děláte si z nás srandu?
wheelmenman
Profil
Ne to vtom opravdu je a nejde odeslat to :( proč myslíte že si z vás dělám srandu?
Keeehi
Profil
wheelmenman:
Řádek 3,4 je zbytečný.

<input id="send" type="submit" value="Odeslat" />
->
<input id="send" name="odeslat" type="submit" value="Odeslat">

v PHP pak budě mít
if(!empty($_POST["odeslat"])){
    //kód pro odeslání
}

Řádek 10 je taky zbytečnost, nikde ho nepoužíváš.

A teď se dostáváme k problému. Nejspíš používáš třídu Email jak se nemá. Jelikož my tu třídu neznáme, tak ti neporadíme. Jsem si jistý, že řádek 12 určitě takto být nemá. Bude to něco ve stylu:
$email = new Email(); 
$email->init();
$email->setTo("muj_email@seznam.cz"); 
$email->setSubject("Odpověď z formuláře.");
$email->setMessage("Jméno: $_POST[name]\nEmail: $_POST[email]\nTelefon: $_POST[phone]\n …");
$email->sent();

A nebo taky třeba úplně jinak. Jak, to zjistíš v nějakém manuálu k této třídě.


proč myslíte že si z vás dělám srandu?
Nevím co měl na mysli ninja, ale mě například překvapil html kód vašeho formuláře. Vím, že funguje, ale mít div v spanu, tak to chce opravdu silný žaludek.
wheelmenman
Profil
O:O prosímtě nechceš mi to dát už v souboru .php ?? díky moc
Keeehi
Profil
wheelmenman:
Četl jsi to? Neznám třídu Email, (je nejspíše v souboru email.class.php) proto můžu jenom střílet, jak s si používá. Realita může být úplně jiná. A kdybych ji znal, ano mohl bych to vytvořit, ale to by jsi se ty nic nenaučil. Takže tam kde jsi tuto třídu stáhl hledej popis (manual) nebo příklady použití (examples).
ninja
Profil
wheelmenman: Vložil jste kód PHP souboru, který jen volá externí soubory a třídu. Potřebujeme vidět kompletní zdrojové kódy.

Zkoušel jste místo třídy Email používat PHP funkci mail()?
wheelmenman
Profil
************************************
co to je? sem dal url na uložto tak dejte hledat "formular.rar" nahrany dneska
shaggy
Profil
wheelmenman:
Zaujímavý pokus o spam.
edit: ok, beriem spam, vyzeralo to tak, že chceš iba prilákať ľudí do svojej témy. Každopádne - už si si pozrel dokumentáciu k tej triede? Zbytočne nám budeš posielať súbory, kým si TY nepozrieš dokumentáciu, MY ti neporadíme.
Keeehi
Profil
wheelmenman:
Zběžně jsem se na to podíval. Jak jsem zjistil, tak je to výtvor nějakého španěla (nevím, španělsky neumím), takže ani nevím, zda bych nějakou dokumentaci k tomu přečetl. Co tak tuším, tak ten jeho výtvor nějak rozšiřuje klasický phpmailer. K tomu už se dá dokumentace a příklady lehce dohledat. Mám z toho však pocit, že vám o žádné (nejspíše nějaké bezpečnostní) rozšíření vůbec nejde. Vy chcete jen odeslat email. Pak vám opravdu stačí funkce mail (jak už psal ninja). Použití je až směšně jednoduché:
mail("muj_email@seznam.cz","Odpověď z formuláře.","Jméno: $_POST[name]\nEmail: $_POST[email]\nTelefon: $_POST[phone]\n …");
A nebo můžete zkusit rozšířenou verzi.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0