Autor Zpráva
AttYy
Profil
Ahoj, chcel by som sa spýtať či sa nejakým spôsobom dá spraviť stránka kde bude napríklad jeden obrázok, a skrz nejaký script prikázať aby automaticky kliklo na nejaký mnou určený link? (Napríklad na fórum aby mi pridalo "automaticky" reputáciu bez toho aby o tom daný človek vedel..)?

Čiže : Ja pošlem kamarátovi link kde bude nejaké zaujímavé obrázky, hneď ako on prijme link dá ho do prehliadača a dá enter, uvidí obrázky a automaticky sa mne pridá reputácia...

Ak chápete.. ;d
Keeehi
Profil
AttYy:
Ano dá, pokud ta stránka s reputací nechává možnost CSRF útoku.
AttYy
Profil
Oki, a ako bude vypadať výsledný kód, ak chcem aby všetci užívatelia čo navštívili tú stránku - pridali do svojho zoznamu tohoto užívateľa ako nepriateľa? -

http://www.superforum.sk/ucp.php?i=zebra&mode=foes&add=LamPs

(napríklad)
TomášK
Profil
Slíbil si někomu na na warez fóru, že ho "hackneš", ale netušíš jak, a očekáváš, že ti na to někdo napíše skript? Obávám se, že neuspěješ...
Keeehi
Profil
1) Jen kvůli tobě se na fóru registrovat nebudu
2) Proč bych to měl dělat? Co budu mít z mé práce?
3) Fórum jede na phpBB. Pokud administrátoři nějak nevytvořili bezpečnostní díru, tak pochybuji, že ji phpBB obsahuje.
AttYy
Profil
Nepochopili ste ma, snažím sa spraviť tak aby mal čo najviac nepriateľov (je to len príklad).... Nemá to nič spoločné s hackovaním ani s ničím podobným...
Davex
Profil
AttYy:
Takže se snažíš podvádět v hlasování a chceš k tomu zneužít nic netušící osoby, které vůbec neznáš? Fuj!
AttYy
Profil
Ježiš maria... Chcem si zvýšiť iba reputáciu na jednom nemenovanom portály, hento bol len príklad a LamPs je môj nick.... ahhh
shaggy
Profil
AttYy:
Tak si tu reputáciu zvýš. Ak si tak dobrý, tak to určite zvládneš a nebudeš potrebovať našu pomoc.
Ak ten kód nevieš napísať (to znamená, že nie si tak dobrý), tak si založ tému v Práce a zákazky, kde samozrejme uvedieš svoj kontakt a v prípade problémov (ak by išlo o niečo, čo nie je legálne), budeš veľmi ľahko nájditeľný. Jednoduché, nie?
AttYy
Profil
Ah díky všetkým čo mi nepomohli,

dík Keeehi,

už to mám, lock
grimword
Profil
K tomu aby někdo mohl přidat reputaci, musí být zaregistrovaný. Samotné přidání reputace bude mít unikátní link. Takže ho poslat na extrerní skritp, který ho přepošle na přihlašovací skript s vyplněným formulářem, který ho zaloguje. Zároveň ho z externího skriptu se spožděním (javascript) přeposlat na link s přidáním reputace. Vzhledem k omezení přidání reputace musí být každý uživatel přesměrován na unikátní account.

Vzhledem k míře tvé arogance pochybuji, že jsi to sám vyřešil a že máš k něčemu takovému alespoň základní znalosti.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0