Autor Zpráva
sru
Profil *
zdravim, mam galerii vygenerovanou jalbum skinem compact, ale jelikoz je to ''jen'' galerie, potrebuju takm i odkazy na dalsi galerie. bud to lze vyresit tim, ze ji vlozimdo stranek - ale tose mi eosvedcilo, neot samotna galerie vygenerovana jalbumem je dost prostorna a zabira cele okno prohlizece, tudiz kdyz jsem pouzila ifrejmy, posunula se mi o dost velky kus a proste bylo videt, ze presahuje a nevejde se... navic jsem lama na html..

tedy jsem se rozhodla, ze bych upravila samotny zdrojovy kod vygenerovane fotogalerie...nevim vsak, jestli to jde a jak postupovat, proto se tu ptam:

takhle vypadata vygenerovana fotogalerie:


no a ja bych chtela upravit tu vyjizdeci listu nahore - normalne je tam nazev te aktualni otevrene galerie, ten bych tam nechala, a na druhe pulce je: ''skin-compact, made by jalbum, 20pictures, help'' a jinak je lista prazdna. Tak misto toho bych tam chtela dat odkazy na moje dalsi stejne galerie..chapete..aby se mezi galeriemi prepinalo horejsi listou, kde v podst. ted nic duleziteho napsane neni, slo by to?

jo a tu sipku, ktera je v levem hornim rohu a odkazuje o adresar vic, bych chtela dat pryc a misto ni dat jmeno nebo sve logo..slo by to??
v konecnem vysledku ze by to vyadalo takto:


byly by to samozrejme a href odkazy... proste z ty galerie udelat stranky, misto toho abych ji do stranek vkladala..
joe
Profil
sru:
a na druhe pulce je: ''skin-compact, made by jalbum, 20pictures, help''

To tam nech, možná bys odstraněním tohoto textu porušila pravidla, nevím.

Každopádně odkazy vložit můžeš kam chceš. Třeba i v tom iframu, a to tak, že mu pomocí CSS nastavíš absolutní pozici:
<iframe src=".." style="position: absolute; right:0; top:0; width: 100px; height: 100px;">
sru
Profil *
Aha, dobre, dekuju. kazdopadne uz jsem na to trosku prisla jak to jde menit a da se tam vlozit i klikatelne logo v .jpg... a href..a img src... a funguje to..tak snad nebude problem v nejruznejsich prohlizecich.
zmenit par css je pro me snadnejsi nez vytvaret iframy... ale stou absolutni pozici to jsem asi prave delala chybu, ze jsem to nastavovala ruzne, jen ne absolute :) kdyz bych to mela tak jak mi tu pises, asi bych pak nemela problem s tim, ze by mi galerie nekam ujizdela a ja musela rolovat.. no vyzkousim to:)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0