Autor Zpráva
hosting
Profil *
Mam problém, nerad jsem si vymazal databázi.
Tak jsem si jí nechal poslat od adminů od hostingu.
Ty mi jí poslali, ale nwm jak jí mam celou nahrát. Soubor má 2 MB a nahrát se smí akorát 131KB.

Hosting mam u flyweb.cz
Kajman_
Profil *
Buď rozdělit import a nahrát postupně, nebo nahrát přes ftp a spustit přes adminer, nebo změnit hosting.
hosting
Profil *
Kajman:
a jak se to spuští přet teb adminer?
Kajman_
Profil *
Adminer -> SQL příkaz -> Ze serveru
hosting
Profil *
tak jsem to zkoušel, ale nemam tam bohužel žádné ze serveru..
a ted nwm co jsem s tim udělal, ale nemůžu se dostat do PhpMyAdmin..
co se tam vyplnuje za jmeno a heslo?
jmeno stránek nebo název databáze?
zkoušim vše, ale nic mi nejde.. :(
panther
Profil
hosting:
co se tam vyplnuje za jmeno a heslo?
přihlašovací jméno a heslo k MySQL databázi. Měl bys ho mít v mailu z doby, kdy jsi zřizoval hosting - společně s přístupy na FTP a dalšími.

Jméno stránek a název databáze jsou něco trochu jiného než přihlašovací jméno, nemyslíš?
hosting
Profil *
už jsem přihlášen v PhpMyAdmin.

Jak tam mam tedy nahrát ten větší soubor? Když to může být jen 131kb??
Dík
Medvídek
Profil
hosting:
Ještě ho mužeš otevřít, zkopírovat a provést přímo přes admina SQL, ale nevim jak se na to bude tvářit :)
hosting
Profil *
Medvídek:
to jsem už szkoušel, ale tváří se špatně :(( - začne hlásit nějaká chyba kde je napsáno něco o 30s
tak to asi znamená, že se může soubor nahrávat poze 30 vteřin
hosting
Profil *
a když posílám ten soubor, tak mi tam skočí tohle po chvilce:
Limit pro běh importu vypršel, prosím odešlete formulář znovu se stejným souborem a import bude pokračovat.
když teda nahrávám ten samí soubor znova, tak to hodí strašně dlouho chybu ....
lordfrikk
Profil
V phpMyAdmin na záložce Import lze zvolit částečný import souboru, takže by to mělo bez problému jít.
hosting
Profil *
lordfrikk:
V phpMyAdmin na záložce Import lze zvolit částečný import souboru, takže by to mělo bez problému jít.
to jsem zkoušel psál jsem to v [#10] hosting, ale nejde to... nwm :(
lordfrikk
Profil
hosting:
"Nejde to" nám ani tobě nemomůže nic vyřešit, vysvětli to podrobněji, příp. uveĎ jakou chybovou hlášku to vyhazuje.
hosting
Profil *
lordfrikk:
"Nejde to" nám ani tobě nemomůže nic vyřešit, vysvětli to podrobněji, příp. uveĎ jakou chybovou hlášku to vyhazuje.
Jedná se teda o to, že nemohu nahrát zpátky na server celou smazanou databázy.
Nerad jsem jí vymazal.
Problém je když jí chci nahrát přez PhpMyAdmin, velikost nahrávaného souboru smí být jen 131Kb - můj soubor je mnohem větší. Proto se nahraje jen část. A ještě k tomu to je omezeno na 30 vteřin.

- Když to nahrávám, tak se mi to po chvilce vypne a skočí toto upozornění:
Limit pro běh importu vypršel, prosím odešlete formulář znovu se stejným souborem a import bude pokračovat.
Když dám tedy znova ten soubor nahrávat, aby to pokračovalo, tak se to sekne po chvilce a skočí Error - chyba s nějakým písmenem.

Jak se to dá tedy poslat celé??
A když jsem psal adminum hostingu, tak mi napsali že prý nevědí jestli to patří k jejich práci.
A že mam napsat nějakému programátorovi....
lordfrikk
Profil
hosting:
Když dám tedy znova ten soubor nahrávat, aby to pokračovalo, tak se to sekne po chvilce a skočí Error - chyba s nějakým písmenem.

Můžeš třeba poslat obrázek nebo to blíže popsat?
tiso
Profil
hosting: „A že mam napsat nějakému programátorovi…
Tak mu napíš, vyzerá to, že je to nad tvoje sily.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0