Autor Zpráva
WMPopi
Profil
Ahoj,
sháním službu, která mi bude předávat obsah zprávy na mou url, znáte nějakou? (spolehlivá, cenově rozumná)

Zatím jsem našel www.smska.cz, ale zatím jsem nezkoušel.

Nechci to řešit pomocí premium sms (které se často používají k placení a fungují na stejném principu), bývá tam nějaká minimální cena, často velké zřizovací poplatky u poskytovatele..

Díky za tipy
Saky
Profil
WMPopi:
Na vše ohledně SMS již dlouho a spokojeně využívám SMSmidlet (http://smsmidlet.com).
Zvládá odesílání SMS jako anonymní číslo, název firmy.... Doručenky emailem, na URL, příjem SMS...
WMPopi
Profil
Nakonec jsme založili účet na www.smska.cz - mají přehlednější web, lépe popsané služby, příjemné admin prostředí a hlavně velmi nízké ceny sms. Jako plus beru platby kartou.

Dosud jsme využivali pouze zasílání sms z webu pomocí (zastaralé) služby www.sms.cz, která krom běžného odesílání sms nic neumí. Zejména mi vadila nefunkčnost zobrazování vlastního čísla/jména jako odesílatele sms, místo toho sms chodily od SMS.cz.

Mimo výše zmíněný účel použití již teď nasazujeme na dalších projektech.

Tak kdyby se někomu někdy hodilo...
sara
Profil *
ahojky chtela bych sezeptat jestli nrkdo nahodou neznate nraky program prez ktery se daji odesilat sms primo z telefonu mam t-mobile net zdarma a chtela bych toho vyuzit dekuji pokud mozno poslete mi to nekdo na .muj email kenwelka@seznam.cz dekuji

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0