Autor Zpráva
Vesa90
Profil
Zdravím,
potřeboval bych poradit jak je možné aby i laik bez znalosti html kódu mohl vkládat novinky na webovou stránku. Zkoušel už sem mnews, ale ten podporuje jen stránky *.php. Potřeboval bych nějaký script co by fungoval i pro *.html stránky. Víte jak na to?
johnl
Profil
Vesa90:
Problém je že na serveru php nemáš nebo s ním neumíš.? V HTML nic takového není, maximálně v JS, ovšem o tom velice pochybuji..


Pokud na serveru php máš ale neumíš s ním, tak akorát uděláš klasickou HTML stránku, uložíš ji ve formátu *.php a pak stačí tam kde má být výpis vložit ten php kód z mnews.. ;-)
Vesa90
Profil
.php tam nemám žádnou stránku. Měl jsem html jazyk zatím jen jeden semestr, takže jsem vůbec rád že jsem s pomocí tohoto webu něco vytvořil... No napadlo mě to udělat přes blog a pak pomocí příkazu iframe, to vložit do stránky, akorát je to programovaný css stylem, kterým zas tak nerozumím. Potřeboval bych ostranit ten odkaz: Celý článek a to co je v článku, aby se zobrazovalo na první stranu a dál upravit font textu. Viz stránky: http://www.ayrony-agiber.cz/Novinky/Novinky.html .
smonkey
Profil
Tak ten iframe udělej menší...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0