Autor Zpráva
Cup
Profil
Dobrý den, piplám se s tím celej den. vyzkoušel jsem desítky stránek, nechci nic složitého, pouze pomocí jQuery odeslat na server obrázek. Pokud někdo ví tak díky.

Jinak co jsem zkoušel:
  <form action="" method="post" id="addFoto" name="addFoto"  enctype="multipart/form-data" >
   
   <label for="uploadImage">Vyber fotku:</label><input onchange="addImg();" class="file" type="file" name="uploadImage" id="uploadImage" > 

   <div class="buttons">                        
    <input type="submit"  name="odeslat" value="Odeslat" class="active" > <input type="button" onclick="widgetHide();" value="Storno">
   </div> 
  </form>  


jQuery
function addImg(){
    widgetShow();
    var imagesrc = $("#uploadImage").val();
    $.post("/ajax/action/addFoto.php", $("#addFoto").serialize() ,function(data){$('#widget').html(data)});  
}


Měl jsem to různě. ale nic nefunguje. požadavek se odešle, ale ani pole $_POST ani $_FILES na serveru nejsou zadaná
__construct
Profil
Nefunguje Ti to pretože cez AJAX sa štandardne nedajú odosielať súbory - ale dá sa to obísť buď cez flash, alebo jednoduchšie cez skrytý iframe. Nedávno som narazil na toto (je to funkčné, ale priznávam, že som neskúmal na akom princípe to funguje)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0