Autor Zpráva
arnoost
Profil
Dobrý den,

nevím si rady s výpisem dat z MYSQL pomocí PHP na stránku webu.
Mám SQL dotaz kde najdu vždy pouze dva záznamy a ty bych chtěl vypsat do tabulky ve dvou sloupcích tak aby hodnoty byly vedle sebe.
Něco jako je např. v PHPMYADMIN, zobrazit ve svislém pohledu ale stačí mi to pouze pro dva záznamy.

Hotel 1 - Hotel 2
Název 1 | Název 2
Country 1 | Country 2
Poloha 1 | Poloha 2

...
nejlépe abych si sám v html řekl kde co je.
SQL vypadá asi takto:
$queryAction = "
		SELECT $hotelTable.hotel_name, $hotelTable.hotel_title, $hotelTable.hotel_benefit, $hotelTable.hotel_food, country.country_name AS country, dest.name AS destination, $hotelTable.beach_type, $hotelTable.beach_dest, $hotelTable.place, $hotelTable.accom, $hotelTable.equipment, $hotelTable.food, $hotelTable.relax, $hotelTable.note, $hotelTable.fly_from, $hotelTable.price_from, $hotelTable.fees_limit, $hotelTable.fees, $hotelTable.fees_limit_1, $hotelTable.fees_1, $hotelTable.photo_directory, $hotelTable.stars, $hotelTable.availability, $hotelTable.icon_fav, $hotelTable.icon_stars, $hotelTable.textID, $hotelTable.style, $hotelTable.latitude, $hotelTable.longitude
		FROM $hotelTable
			LEFT JOIN $countryTable AS country ON $hotelTable.country = country.countryID
			LEFT JOIN $destTable AS dest ON $hotelTable.destionation = dest.destID
		WHERE $hotelTable.id  IN (35,41)
		ORDER BY $hotelTable.country ASC
		";


Pak mám:
<table>
while {
... kod s tabulkou
}
</table>


Poradí mi někdo prosím?
Taps
Profil
arnoost:
viz FAQ - http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=9&topic=2111#6
xmark
Profil
Při prvním průchodu while hodnoty nevypisuj, ale "zapamatuj" v nějakém pomocném poli.
Při druhém průchodu vypiš
<tr><td>$zapamatovanahodnota</td><td>$aktualnihodnota</td></tr>
..
arnoost
Profil
Jde mi defakto o výpis dvou řádků v mysql (jejich sloupuce do řádků) do dvou sloupců.

Něco jako tohle:

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0