Autor Zpráva
joe
Profil
Zdravím,

neviděl někdo z vás nějaké stránky, kde by měly hezky řešené filtrační formuláře. Hledám inspiraci. Nějaký nápad už mám, ale pustím se do toho až za pár dní a tak se realizace může ještě měnit. Pokud byste měli nějaký nápad a chtěli byste se podělit, tak klidně napište, budu jedině rád.

Jedná se mi o filtrování na webu s cílovou skupinou ~ 15 až 30 let. Téma webu nebudu zmiňovat, později sem dám web možná k hodnocení a otestování.

Díky
xmark
Profil
Co si představuješ pod pojmem "hezky řešené filtrační formuláře"?
joe
Profil
No aby to pro vás bylo hezké :-) Tzn. třeba něco, co vás zaujalo, apod. To, co není na každém druhém webu, kde je filtrování. Aby v tom byl třeba nějaký nápad, aby to do stránky hezky zapadalo. Aby to prostě nebyl klasický formulář (a tím hned nemyslím, aby byly pomocí JS změněny select boxy a jiná vstupní pole)

EDIT: nejde mi o žádné zkopírování cizího nápadu, ale jako tu máme CSS galerie a jiné galerie, inspirativní, tak bych se rád inspiroval, jak udělat formulářové "pole", tedy kam jednotlivé vstupní pole umístit. Aby to nějak vypadalo a nebylo to jen políčko vedle druhého. Bohužel jsem toho moc nenašel, spíš vůbec nic, abych byl přesný, tak proto se ptám tady, třeba jste někdo nějaké zajímavé řešení potkal při procházce internetem.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0