Autor Zpráva
Leming
Profil *
AHojte zase problémek ... Už jsem se na to ptal a už jsem zjistil jak asi na to ale mám na tom zas něco špatně ... Zde je kod ...
<?php
session_start();
 if(isset($_SESSION['prihlasen']) or $_SESSION['Prava']<0){ echo '<div class="sidebar-box"><? include "administrace1.html"; ?>'; 
}else{ echo ""; } 
if(isset($_SESSION['prihlasen']) or $_SESSION['Prava']<0){ echo '<div class="sidebar-box"><? include "administrace1.html"; ?>'; 
}else{ echo ""; } 
 ?>
Leming
Profil *
Omyl chabky, správně je to takhle:
<?php
session_start();
 if(isset($_SESSION['prihlasen']) or $_SESSION['Prava']<0){ echo '<div class="sidebar-box"><? include "administrace1.html"; ?>'; 
}else{ echo ""; } 
if(isset($_SESSION['prihlasen']) or $_SESSION['Prava']<1){ echo '<div class="sidebar-box"><? include "administrace2.html"; ?>'; 
}else{ echo ""; } 
 ?>
xmark
Profil
Co kdyby ses pokusil popsat, co to dělá?
Proč máš uvnitř <?php vloženo <? ?
Opravdu může $_SESSION['Prava'] mít hodnotu menší než nula?
Leming
Profil *
Má to vypadat takto?
<?php
session_start();
 if(isset($_SESSION['prihlasen']) or $_SESSION['Prava']=0){ echo '<div class="sidebar-box"><? include "administrace1.html"; 
}else{ echo ""; }   
 if(isset($_SESSION['prihlasen']) or $_SESSION['Prava']=1){ echo '<div class="sidebar-box"><? include "administrace1.html"; 
}else{ echo ""; }  
 ?>
xmark
Profil
Ještě jednou: <?php znamená, že odteď nebude html, ale php. <? znamená totéž. Vkládat jedno do druhého je nesmysl.
Dále:
- máš přibližnou představu, k čemu při spojování podmínek slouží or?
- jedno rovnítko je přiřazení, dvě jsou porovnání.
- ten neuzavřený div budeš uzavírat kde?
Leming
Profil *
Ok ... Tak tedy to má vypadat takto ?? :D jinak už faktnevím...
<?php
session_start();
 if(isset($_SESSION['prihlasen']) and $_SESSION['Prava']==0){ echo '<div class="sidebar-box"></div> include "administrace1.html"; 
}else{ echo ""; }   
 if(isset($_SESSION['prihlasen']) and $_SESSION['Prava']==1){ echo '<div class="sidebar-box"></div> include "administrace2.html"; 
}else{ echo ""; }  
 ?>
Medvídek
Profil
Leming:
Zřejmě chceš něco takovýhleho, nebo?
<?php
session_start();
 if(isset($_SESSION['prihlasen']) and $_SESSION['Prava']==0){ echo '<div class="sidebar-box">'; include "administrace1.html"; echo'</div>'; 
}
 if(isset($_SESSION['prihlasen']) and $_SESSION['Prava']==1){ echo '<div class="sidebar-box">'; include "administrace1.html"; echo'</div>'; 
}
 ?>
Leming
Profil *
Supeeeer!! Medvídek díky moc ... Toto přesně jsem potřeboval ...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0