Autor Zpráva
MichalMB
Profil
Dobrý večer.
Potreboval by som pomôcť. Mám zákazku a zákazník požaduje takéto menu http://www.skacany.sk/ . Mohli by ste mi poradiť ako niečo také spravím. Nejde mi o rozklikávacie menu!!! Za odpovede vopred Ďakujem
xmark
Profil
MichalMB:
- „požaduje takéto menu
- „Nejde mi o rozklikávacie menu!!!

Rozumíš si?
MichalMB
Profil
Áno rozumiem si čo je na tom nepochopiteľné
shaggy
Profil
MichalMB:
Nejde mi o rozklikávacie menu
A o čo ti ide? Ja tam vidím normálne menu, to snáď zvládneš, nie? A ak nie, tak by si si to mal dať asi do Práce a zákazky, pretože nikto nebude robiť pre tvojho zákazníka zadarmo, aby si ty potom dostal peniaze.
marksmen
Profil *
Daj každú položku v menu do
div -u
a nastav jej pozadie aké len chceš a potom do
div-u
daj nejaký span alebo čo ja viem, ten napozicuj a doňho napíš to čo tam má byť (Úvodná stránka,Mpa stránok alebo hocičo čo tam má byť dúfam že si pochopil) a máš... čo sa týka tych podsekcií to snáď zvládneš... :)
shaggy
Profil
marksmen:
1. položky menu nepatria do div-u
2. ak nechce nejak extra zložité obrázkové menu, bohato si vystačí s tým čo tam bude mať (LI a A), zbytočne to komplikovať span-om
3. napozicuj? Preboha, prečo by to mal pozicovať.
marksmen
Profil *
Ten div hovorím len na to obrázkové ak nechce mať tie názvy rubrík už orvno v obrázku... a ten span iba ak chce aby ten text v tom dive bol nejako lepšie odsadený zvrchu a zboku ...
margin
Profil *
marksmen:
Na nakódováni obrázkového menu s odsazeným textem stačí element A (odkaz), tím však vznikne fekální hromada odkazů, proto se menu dělá tak, jak píše shaggy.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0