Autor Zpráva
wNi'
Profil *
Hmm vytvoril som stránku http://artofsurvival.hy.cz/ , je to síce beta ale aj tak, no hodil som ju na server, všetko ide ako má, len mám drobný problém.
Už dvaja ludia mi nahlásili, že dole, kde sa končia články a začína Foot je diera v backgrounde O_o.
Chcel som sa na to pozrieť, ale neviem to nikde nájsť. Čo je horšie, žiaden s prehliadačov mi tu dieru nezobrazí, proste to vyplní pozadím, skúšal som aj Operu, Mozillu, Google Chrome - vymazal som aj Cache ale nepomohol som si, ešte vždy som tú dieru nevidel O_o...
Ja neviem ako mám opraviť niečo, čo nemôžem vidieť, neviem si dať rady. Tieto prehliadače ktoré som použil sú najnovšej verzie...
Potreboval by som aspon, kolkým z vás sa tá diera zobrazí? A naopak kolkým nie?... Možno sa dovtípim kde som spravil chybu,...

Vlastne môžem aj source prihodiť, ale aj tak by to nikto nečítal, je to priveľmi dlhé...
Ďakujem všetkým za pomoc...
wNi'
Profil *
Hmm teda pls prehliadač, jeho verzia (pokiaľ možno) a či zobrazuje alebo nie. Ďakujem
annnonym
Profil *
Zkusil jsem všechny moje prohlížeče (Opera - nejnovější, Google Chrome, IE, Mozzila, SafariW) a všude se ta stránka zobrazuje naprosto normálně bez jakékoli díry :o

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0