Autor Zpráva
teleclovek
Vím že se to tu už řešilo, ale nenašel jsem co přesně potřebuju. Jsem začátečník, web jsem si udělal ale potřebuji v něm udělat jednoduchý eshop. Konktretně mám 2 stránky na kterých je zboží a jednu kde bude formulář k objednávce. Pod každým zbožím mam políčko na počet a tlačítko na odeslaní. Žádné registrace jen naházet do košiku a vyplnit jméno a adresu a poslat. Potřebuju prostě nakupní košík. Nevím jak moc to je či není složité ale dkyby mi nškdo řekl jak to jednodušše udělat a nejlépe tak abych to pochopil a něco se i naučil. Nepotřebuji aby to bylo nějak zabezpečený nebo dokonalý. Zatím chci aby to prostě fungovalo :)
xmark
Jde o to, co znamená "začátečník". Neobejdeš se bez práce s databází a využití sessions. I když.. shop bez databáze už jsem viděl, ale bylo to hodně špatné řešení.
teleclovek
s databázemi jsem v životě nic nědělal. Prostě fakt html CSS vcelku na úrovni a lehky zakldy PHP. S programováním mám zkušenosti jen s pascalem. Myslím že se účím rychle, jen potřabuju stručný vysvětlení.
johnl
http://linuxsoft.cz/php
Zde bych začal, stačí se naučit základní práci např. s mysql, v opačném případě se soubory a už by ti to nemělo dělat takové problémy.. Podle mého názoru to co chceš není vůbec složité, proto by ti měly postačit opravdu „základní“ znalosti.. Jen si prostě uložit zboží které máš v nabídce, ukládadat si co si kdo dá do košíku a nakonec si uložit odeslanou objednávku..
Petr ZZZ
teleclovek:
Piš prosím krapet pečlivěji, jsi na veřejnosti. Díky.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: