Autor Zpráva
morca
Profil
Zdravím Vás,

chtěl bych na své stránky posílat obrázky z webkamery, ale nechci mít doma 24h zapnutý PC, které by obrázky přes FTP odesílalo, je možné, aby to kamera odesílala sama?

Děkuju za rady
l564
Profil
Tohle jsme taky řešily .
A řešení je : server na něj na píchnout kameru a pak máme u UPC zakoupenou smlouvu na 5 let o veřejné IP Adrese , tak že vlastně server je napíchlí na net , a mi se na něj připojujeme přes přidělenou ip adresu .
mafos
Profil
A proč kupovat nějaký server? Proč nekoupit rovnou IP kameru, která má server zabudovaný v sobě? Na netu jich je spousta a začínají na 1500 Kč. Potom stačí už jenom veřejná IP, která by neměla být problém, a nastavit správně router. Zprovoznění celé kamery je otázka 5 minut.
l564
Profil
mafos:
Jo ale , je to kvůli zlodějum , pokud to zachytí pohyb tak , se to začne na náš server (fotit)
mafos
Profil
l564:
Rozumím Ti. Není ale přeci problém ukládat to na jakýkoliv webový server. Uděláš např. zabezpečenou složku na doméně a posíláš to tam. Nebo to posíláš na speciálně vytvořený mail pro tyto účely. Způsobů je spousta. A ještě ke všemu, pro člověka, který chce pouze párkrát za den poslat obrázek z webkamery na stránky je blbost kupovat si kvůli tomu server. Několikanásobně se mu to prodraží. A to nejen náklady ale i provoz. A pak je druhá otázka jak to dostat z vlastního serveru na stránky. Pokud je samozřejmě nemá na tom serveru. Každopádně pro účely morca jsi neuvedl zrovna nejlepší příklad. To uznej.
morca
Profil
Super, moc díky za vyřešení problému :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0