Autor Zpráva
Foresst
Profil *
Ahojte,

Riesim jeden eshop. Nieje to vsak klasicky eshop. Niesu v nom produkty. Myslim to tak, ze produkty si tam uzivatel vytvara sam pomocou aplikacii, kotre tiez este nemam dokoncene, ale to je na inu temu :)

Ide o to, ze si uzivatel uploadne fotku, s ktorou potom pracuje. Ide o to, ze si moze vytvorit vlastnu potlac(potisk) napriklad na hrncek. Ked si uz vyberie fotku a umiestni ju na hrnceku, prichadza najvatsi problem pre mna a to vlozenie do kosika ide o to, ze neviem ako docielit to aby sa produkt, "hrncek s potlacou" dostal do kosika a nasledne aby ho vedel este editovat, minimalne si ho vsak zobrazit aj po tom co nakupoval uz dalsie veci.

Vysledkom tej jeho objednavky je pre nas fotka upravena podla jeho editacie nan servery + nahlad umiestnenia.

Prosim Vas, nevie mi niekto poradit, ako na to?

Dakujem za kazdu odpoved k teme.
Foresst
Profil *
Ide o nieco taketo.


http://www.fotolab.cz/fotodarky/nadoby-na-piti/objednat-hrnek-bily.html
Radek Cvek
Profil
Nákupní košíky se řeší pomocí session - Tady je to hotové.
Foresst
Profil *
Ako sa zapisuje do kosika, to viem. Ide mi skor o to, ako tam dostat takyto produkt, ktori nemam v databaze. Len docasne, kym snim robi uzivatel. Neviem akym to zacat riesit.
ninja
Profil
Produkt má nějaké atributy (typ hrnečku, fotka, pozice fotky, textík, barva, atd.). Ukládejte si ty, ať už jednotlivě, v poli nebo jako objekt Produkt.
perwin
Profil
Kdyby jste se chtěli podívat, tak jsem si E-SHOP už před docela dlouhou dobou vyráběl sám: http://tryshoptry.g6.cz/ - Není to nic dokonalého, ale funguje to.
Foresst
Profil *
Zaujimavy shop perwin. Nevies mi prosim ta poradit, ako by si zapisoval produkt hncek +fotka (vyrez fotky)?
perwin
Profil
Foresst:
Nevím co myslíš.. jak myslíš výřez fotky?
Foresst
Profil *
perwin:
perwin:

Vyrezom myslim editovany obrazok: napriklad cez jquery crop.
1Pupik1989
Profil
To je lepší uložit ID produktu do session a pak podle databáze, kde bude uložena cesta k obrázku, přiřadit produktu obrázek (nebo miniaturu)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0